CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, Aydın’da Silahlı Saldırıda Vuruldu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Bülent TEZCAN, Aydın’da bir lokantada yemek yerken silahlı saldırıya uğradı. Silahlı Saldırıda ayağından yaralanan TEZCAN, hastaneye kaldırılırken, saldırganın da yakalandığı belirtildi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, Aydın’da Silahlı Saldırıda Vuruldu
CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, Aydın’da Silahlı Saldırıda Vuruldu Anahaberim

Bülent Tezcan’a saldırı olayı, bu akşam saatlerinde Aydın’da CHP Aydın İl Başkanlığı karşısındaki bir restoranda meydana geldi. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında Aydın’da bir sergiye katılan TEZCAN, daha sonra CHP’lilerle bir araya gelip İl Başkanlığının bulunduğu binanın karşısındaki restoranda partilerle beraber gitti. Yemek yedikleri sırada orada bulunan şahıs, tabancası çekip Tezcan’ı hedef aldı. Saldırıda ayağından yaralanan Tezcan, Adnan Menderes Üniversitesi Eğitim ve Araştrıma Hastanesi'ne kaldırıldı.

Bülent Tezcan'a Kim Saldırdı?

 Silahlı saldırıyı yapan Alparslan Sargın'ın yakalanması için polis ekipleri çalışma başlattı. Saldırgan Sargın, Kuşadası ilçesinde polis ekiplerince gözaltına alınarak emniyete götürüldü.


Öte yandan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, silahlı saldırının doğrudan doğruya tahrik olduğunu söyledi. CHP Başkanı Kılıçdaroğlu, hafta sonu programını iptal edip TEZCAN’ı ziyarette bulunmak üzere Aydın’a geleceği belirtildi.

 

bülent tezcan bülent tezcana saldırı bülent tezcan vuruldu bülent tezcana kim saldırdı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EYT’liler İle İlgili Flaş Gelişme
EYT’liler İle İlgili Flaş Gelişme
Ünlü Sanatçı Dilber Ay Vefat Etti
Ünlü Sanatçı Dilber Ay Vefat Etti