Flaş Haber: Gülten Kışanak ve Fırat Anlı Tutuklandı- Anlı ve Kışanak Hangi Cezaevinde?

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Gülten Kışanak, Eş Başkan Fırat Anlı ve Eski BDP Batman Milletvekili Ayla Akat Ata tutuklandı.

Flaş Haber: Gülten Kışanak ve Fırat Anlı Tutuklandı- Anlı ve Kışanak Hangi Cezaevinde?
Flaş Haber: Gülten Kışanak ve Fırat Anlı Tutuklandı- Anlı ve Kışanak Hangi Cezaevinde? Bozo Argeso

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Gülten Kışanak, meclis üyesi Fırat Anlı ve Eski BDP Batman milletvekili Ayla Akat Ata tutuklandı. Gülten Kışanak ve Fırat Anlı hangi cezaevine gönderildi? İşte haberin ayrıntıları…

Geçtiğimiz günlerde yapılan operasyonla gözaltına alınan Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Gülten Kışanak, Belediye meclis üyesi Fırat Anlı ve Eski BDP Batman Milletvekilli Ayla Akat Ata’nın tutuklandığı bildirildi. Tutuklanan bu isimlerin PKK örgütü üyesi suçlamasıyla tutuklanıp cezaevine gönderildikleri kaydedildi.

Emniyet mensuplarınca gözaltına alınan Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Gültan Kışanak ile Eş Başkan Fırat Anlı ve Ayla Akat Ata, dün” terör örgütüne üye olmak” suçlamasıyla tutuklanmak üzere Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliğine sevk edildi. Ayla Akat Ata ve Fırat Anlı akşam saatlerinde, Kışanak ise gece saatlerinde tutuklandı.

Haklarında ayrı ayrı yürütülen iki soruşturma kapsamında 6 gündür gözaltında tutulan Gültan Kışanak ve eş başkan Fırat Anlı’nın tutuklandıktan sonra güvenlik gerekçesiyle İstanbul'a getirildikleri, oradan da bu sabaha karşı saat 03:00 sıralarında
Kocaeli'nin Kandıra ilçesinde bulunan F Tipi Cezaevi'ne  konuldukları öğrenildi.

 

gülten kışanak hangi cezaevinde ayla akat ata hangi cezaevinde fırat anlı hangi cezaevinde gülten kışanak tutuklandı mı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Berat Albayrak Yeni Ekonomik Modeli Açıkladı
Berat Albayrak Yeni Ekonomik Modeli Açıkladı
24 Haziran İYİ Parti Milletvekili Adayları isim Listesi Belli Oldu
24 Haziran İYİ Parti Milletvekili Adayları isim Listesi Belli Oldu