Eşkıya Hükümdar Olmaz Dizisi Reytinglerde Anne Dizisine Yenildi

Türk televizyon kanallarında yayınlanan fenomen diziler arasında en çok sevilen ve en çok ilgi gören Eşkıya Hükümdar Olmaz Dizisi ekibi şok yaşadı.

Eşkıya Hükümdar Olmaz Dizisi Reytinglerde Anne Dizisine Yenildi
Eşkıya Hükümdar Olmaz Dizisi Reytinglerde Anne Dizisine Yenildi Anahaberim

Her hafta Salı akşamı ATV ekranlarında izleyicisiyle buluşan Eşkıya Hükümdar Olmaz Dizisi reytinglerde Star TV’nin Anne dizisine yenildi. Anne dizisi reyting sıralamalarında fenomen diziyi geride bıraktı.


Başrollerinde Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır’ın rol aldığı Mafya ve Devlet dizisi olan Eşkıya Hükümdar Olmaz, dün yeni bölümüyle ekrana geldi. Ancak dizi, MedYapım-MF yapımı olan barollerini Cansu Dere, Beren Gökyıldız, Vahide Perçin, Gülenay Kalkan,Gonca Vuslateri'nin paylaştığı Anne dizisi reytinglerde onu geride bıraktı.


Beşiktaş-Napoli Uefa Şampiyonlar Ligi karşılaşması 10.06 ile birinci,  Anne dizisi de 9,33 izlenme oranıyla ikinci oldu. Eşkıya Hükümdar Olmaz dizisi ise 8.24 ile üçüncü sırada yer aldı.

İşte 1 Kasım 2016 Salı Günü Reyting Sıralaması

eşkiya dünyaya hükümdar olmaz eşkiya dünyaya hükümdar olmaz reyting eşkiya dünyaya hükümdar olmaz reyting düşüşü anne dizisi reyting 1 kasım reyting sıralaması salı günü reyting sıralaması
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EYT’liler İle İlgili Flaş Gelişme
EYT’liler İle İlgili Flaş Gelişme
Ünlü Sanatçı Dilber Ay Vefat Etti
Ünlü Sanatçı Dilber Ay Vefat Etti