Facebook bağlantısı neden yok, Facebook’a nasıl girerim?

Dün gece saatlerinden itibaren Türkiye’de sosyal ağlara girmede sıkıntılar yaşanıyor. ÖzellikleTwitter, youtube, Facebook ve Whatsapp ile ilgili sorun devam ediyor. İnternet kullanıcıları halen bu sosyal ağlara erişemiyor.

Facebook bağlantısı neden yok, Facebook’a nasıl girerim?
Facebook bağlantısı neden yok, Facebook’a nasıl girerim? Bozo Argeso

Türkiye, dün gece saatlerinde HDP’ye yönelik yapılan terör saldırısına kilitlenmiş durumda. HDP’ye yapılan operasyonlarda eş başkanlarında aralarında bulunduğu 11 vekil gözaltına alındı ve çoğu da adliyeye sevk edildi.

Bu durumlar yaşanırken, Türkiye’de sosyal medya ve sosyal ağ sitelerinde de sıkıntılar yaşanmaya başladı. Bazı yerlerde vatandaşlar güçlükle facebook, twitter, youtube ve whatsapp’a girebilirken, bazı yerlerde de vatandaşlar hiçbir sosyal medya sitesine giremiyor.

Halen sorunlar devam ederken, kullanıcıların en çok sorduğu soru facebook’a, twitter’a, youtube’ye ve whatsapp’a nasıl girerim sorusu oldu.

Bu sosyal ağ ve sosyal medya siterindeki sorun ile ilgili yetkililerden henüz bir açıklama gelmedi.

Facebook’a nasıl girilir? Sorusunun cevabını ise bazı internet kullanıcıları şu şekilde verdi. Tarayıcılara Zenmate eklentisinin eklendiği takdirde facebook başta olmak üzere sosyal medya ve sosyal ağ sitelerinin açılacağı ileri sürülüyor.

facebooka nasıl girilir facebooka nasıl girerim twittera nasıl girerim youtubeye nasıl girerim whatsappa nasıl girerim
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Berat Albayrak Yeni Ekonomik Modeli Açıkladı
Berat Albayrak Yeni Ekonomik Modeli Açıkladı
24 Haziran İYİ Parti Milletvekili Adayları isim Listesi Belli Oldu
24 Haziran İYİ Parti Milletvekili Adayları isim Listesi Belli Oldu