4 Kasım İnternet Yavaşlığının Sebebini Başbakan Açıkladı!

4 Kasım'da yaşanan internet kesintisi ve yavaşlığının sebebi belli oldu. Başbakan Binali Yıldırım, internet yavaşlığının sebebini açıkladı.

4 Kasım İnternet Yavaşlığının Sebebini Başbakan Açıkladı!
4 Kasım İnternet Yavaşlığının Sebebini Başbakan Açıkladı! Anahaberim


Dün gece saatlerinden itibaren başlayan ve halen devam eden internet yavaşlığı ve kesintisinin nedenini Başbakan Binali Yıldırım açıkladı.

4 Kasım’da yavaşlanan ve kesilen internetin neden yavaşladığı ve bazı yerlerde kesildiği yönündeki sorunların neden yaşandığı ile ilgili açıklama Başbakan Binali Yıldırım’dan geldi.

Başbakan Yıldırım, bu sorun ile ilgili açıklamada bulundu. Gazetecilerin sorunlarını yanıtlayan Başbakan Binali Yıldırım, “"Arkadaşlar güvenlik açısından zaman bu tip tedbirlere başvurulabilir. Bunlar geçici tedbirlerdir. Tehlike bertaraf edildikten sonra her şey normale döner." İfadelerini kullandı.

Geçtiğimiz günlerde de DBP’li Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Başkanı Gülten Kışanak ve Eş Başkan Fırat Anlı’nın gözaltına alındığı süre boyunca yani yaklaşık bir hafta Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesinin illerinde internet hizmeti kesilmişti ve vatandaşlar bu süre boyunca internet hizmetini alamadı.

Dün gece saatlerinde HDP’li Eş Başkanlar ve HDP’li vekillere yönelik yapılan operasyonlarda Selahattin Demirtaş ve Figen Yüksekdağ’ın aralarında bulunduğu çok sayıda vekilin gözaltına alınmasının hemen ardından başta twitter ve facebook olmak üzere Youtube, Whatshaap’a erişim sağlanamıyor.

 

internet yavaşlığının nedeni internet kesintisinin nedeni başbakan binali yıldırım internet yavaşlığı internet kesintisi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EYT’liler İle İlgili Flaş Gelişme
EYT’liler İle İlgili Flaş Gelişme
Ünlü Sanatçı Dilber Ay Vefat Etti
Ünlü Sanatçı Dilber Ay Vefat Etti