Aslan Neferler TİM Kimdir ?

Aslan Neferler Tim isimli grup Alman Bild gazetesine attığı hakaret içerikli başlık sebebiyle sanal bir saldırı düzenledi.

Aslan Neferler TİM Kimdir ?
Aslan Neferler TİM Kimdir ? Serdar K

Aslan Neferler Tim isimli grup Alman Bild gazetesinin Cumhurbaşkanı Erdoğan için attığı başlık nedeniyle sanal bir saldırı düzenledi. Yapılan saldırı sonucunda Alman Bild gazetesinin 30 Sunucusundan 25'inin çalışamaz hale geldiği belirtiliyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için attığı manşette ‘Diktatör’ ifadesini kullanan Alman Bild gazetesine Aslan Neferler Tim adlı hacker grubundan sert cevap geldi.
Aslan Neferler Tim adlı hacker grubu, Cumhurbaşkanı Erdoğan hakkında ‘Diktatör’ manşetini atan Alman Bild gazetesinin resmi internet sitesinin 30 sunucudan 25’ini çökertti. Konu ile ilgili gruptan yapılan yazılı açıklamada, “Aslan Neferler Tim olarak Bild Gazetesi’nin yaptığı alçaklığa sessiz kalamazdık, kalmadıkta. Bu gerçekleşen Cumhurbaşkanına alçakça ‘Diktatör’ diye manşet atan Bild Gazetesi’nin resmi web sitesi ve hizmet aldığı 30 sunucudan 25’i çökertilirken ayrıca bu gazetenin web sitesini dizaynını ve tasarımını yapan Axelspringer firmasınında web sitesi çökertilmiştir. Almanya’ya saldırılarımız artarak devam edecektir. Aslan Neferler Tim olarak ülkemizi hedef alan tüm ülke kurum ve kuruluşlara anında cevabı verilecektir” denildi.
 

aslan neferler tim kimdir aslan neferler tim bild aslan neferler tim kurucusu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
aselen     2017-02-09 başlangıç
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Berat Albayrak Yeni Ekonomik Modeli Açıkladı
Berat Albayrak Yeni Ekonomik Modeli Açıkladı
24 Haziran İYİ Parti Milletvekili Adayları isim Listesi Belli Oldu
24 Haziran İYİ Parti Milletvekili Adayları isim Listesi Belli Oldu