Ordu Millet El Ele Neden İptal Edildi?

Bugün saat 15:00’te Başkent Ankara Anıtkabir’de düzenlenmesi planlanan “Ordu Millet El Ele” etkinliği sürpriz bir şekilde iptal edildi. Bu etkinliğin iptal edilme kararını Genelkurmay Başkanlığı duyurdu.

Ordu Millet El Ele Neden İptal Edildi?
Ordu Millet El Ele Neden İptal Edildi? Anahaberim

Bugün (10 Kasım) Anıtkabir’de Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar ile birlikte kuvvet komutanlarının da katılması beklenen Ordu Millet El Ele etkinliğinin iptal edildiği duyuruldu.
Etkinlik böyle duyurulmuştu;

 

“Ebedî Başkomutanımız Gazi Mustafa KemalAtatürk'ün 78'inci Ölüm Yıl Dönümü'nde gönüllerde hiç ölmediğinin; Türk Silahlı Kuvvetleri personelinin, ülkesinin, bayrağının ve milletinin hizmetinde olduğunun bir kez daha vurgulanması amacıyla Genelkurmay Başkanı ve Kuvvet Komutanlarının katılımıyla Anıtkabir Komutanlığında 10 Kasım 2016 saat 15.00'te “Ata'nın Huzurunda Ordu Millet El Ele” temalı bir faaliyet icra edilecektir. Faaliyet esnasında Genelkurmay Başkanı öncülüğünde 1881 çift kırmızı ve beyaz dilek balonu Anıtkabir ziyaretçileri, şehit, gazi aileleri ve Türk Silahlı Kuvvetleri personeli tarafından gökyüzüne bırakılacaktır.”

 

Ordu Millet El Ele Neden İptal Edildi?


Bu etkinliğin neden iptal edildiği konusunda henüz net bir bilgi elde edilmezken, Ordu Millet El Ele etkinliğinin güvenlik gerekçesiyle iptal edildiği ileri sürülüyor.

 

ordu millet el ele ordu millet el ele neden iptal edildi ordu millet el ele etkinliği
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EYT’liler İle İlgili Flaş Gelişme
EYT’liler İle İlgili Flaş Gelişme
Ünlü Sanatçı Dilber Ay Vefat Etti
Ünlü Sanatçı Dilber Ay Vefat Etti