Akkuş İlçesi Kaymakamı Hüseyin Atila Açığa Alındı: Hüseyin Atila Kimdir?

Ordu’nun Akkuş ilçesi Kaymakamı Hüseyin Atila, sosyal medya twitter hesabında açığa alındığını duyurdu. Peki Hüseyin Atila kimdir, neden görevinden alındı?

Akkuş İlçesi Kaymakamı Hüseyin Atila Açığa Alındı: Hüseyin Atila Kimdir?
Akkuş İlçesi Kaymakamı Hüseyin Atila Açığa Alındı: Hüseyin Atila Kimdir? Anahaberim

Akkuş İlçe Kaymakamı Atila, sosyal medya hesabında“Bugün Valilikten aldığım tebligat doğrultusunda İçişleri Bakanlığı tarafından Akkuş Kaymakamlığı görevinden açığa alınmış bulunmaktayım…” bu paylaşımı yaparak görevinden açığa alındığını duyurdu.

 

Hüseyin Atila Kimdir?

 

Hüseyin Atila 1983 yılında Malatya’nın Pötürge ilçesinde doğdu. İlkokul, ortaokul ve liseyi Pötürge ilçesinde okudu. Daha sonra kazandığı İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünden 2007 yılında mezun oldu.

2009’da kaymakamlık sınavına girdi ve başarılı oldu. 2010’da Kırşehir Kaymakam Adayı olarak göreve başladı. İlk Stajın ardından da Adıyaman’ın Kahta ilçesi Kaymakam Refikliği, Bursa ili ve ilçelerinde Mülkiye Müfettişliği stajını da tamamladı.

Konya’nın Derbent ilçesinde kaymakam vekilliği yaptıktan sonra ABD’nin Virginia Eyaletinde Virginia Tech Üniversitesinde 1 yıl İngilizce dili eğitimi gördü.  Daha sonra da Kırşehir’in Kaman İlçesi Kaymakam Vekilliği görevinde bulundu.

19.07.2013 tarih ve 2013/463 sayılı Müşterek Kararname ile 15.08.2013 tarihinde Ordu’nun Akkuş ilçesi Kaymakamı olarak görevine başladı.

Akkuş ilçesi Öğretmenevi Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Eda Atila ile evli olup bir çocuk babasıdır.

Atila, Görevinden Alındığını Şu Tweetle Duyurdu

hüseyin atila hüseyin atila kimdir hüseyin atila nerelidir akkuş kaymakamı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EYT’liler İle İlgili Flaş Gelişme
EYT’liler İle İlgili Flaş Gelişme
Ünlü Sanatçı Dilber Ay Vefat Etti
Ünlü Sanatçı Dilber Ay Vefat Etti