Silivri Cezaevi Müdürü FETÖ’den Gözaltına Alındı

Silivri Cezaevi Müdürü FETÖ’den Gözaltına Alındı
Silivri Cezaevi Müdürü FETÖ’den Gözaltına Alındı Bozo Argeso

FETÖ/PDY’nin cezaevi yapılanmalarına yönelik başlatılan soruşturma kapsamında örgüt üyelerinin kullandığı Bylock’u kullandıkları ileri sürülen ve haklarında gözaltı kararı bulunan 25 kişiden 20’si gözaltına alındı.


Bugün İstanbul merkezli 8 ilde FETÖ operasyonları yapıldı.Örgütün cezaevi yapılanmasına yönelik yapılan operasyonlarda  Bylock kullandıkları iddiasıyla aralarında Silivri Açık Ceza İnfaz Kurumu Müdürü H.T'nin de bulunduğu 20 kişi gözaltına alındı.


Haklarında gözaltı kararı bulunan 25 kişiden 20’sinin gözaltına alındığı belirtilirken, 5 kişinin ise her yerde arandığı belirtildi.

 

Silivri Cezaevi Müdürü H.T. Kimdir?

 

15 Temmuz askeri darbesi ardından yapılan operasyonlarda örgütün Bylock isimli platformda haberleştikleri tespit edildi. Bunun ortaya çıkmasının ardından Bylock kullananlara yönelik soruşturma ve operasyonlar da başlatıldı. Bu kapsamda Bylock'u kullandığı iddia edilen kişilerden biri de Silivri Cezaevi Müdürü H.T. olduğu iddia edildi. Alınan kararla haklarında gözaltı kararı bulunan Cezaevi Müdürü H.T., ile birlikte 20 kişi güvenlik güçlerince gözaltına alındı.

 

silivri cezaevi müdürü silivri cezaevi müdürü kimdir bylock fetö
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şırnak’ta Şehit Olan İşçilerin Kimlikleri Belli Oldu
Şırnak’ta Şehit Olan İşçilerin Kimlikleri Belli Oldu
Şırnak'ta İşçilere PKK Saldırısı: 3 Ölü
Şırnak'ta İşçilere PKK Saldırısı: 3 Ölü