Beki İkala Erikli Kimdir ?

İstanbul akşam saatlerinde gelen şok cinayet haberiyle sarsıldı.

Beki İkala Erikli Kimdir ?
Beki İkala Erikli Kimdir ? Serdar K

Tüm Türkiye Gece saatlerinde İstanbul'dan gelen üzücü haberle sarsıldı. Türkiye bir aydınını daha cinayete kurban verdi. Kariyeri başarılarla dolu olan Ünlü yazar ve yaşam koçu Beki İkala Erikli uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetti.

Edindiğimiz bilgilere göre olay şöyle gelişti; Beyoğlu'nda bir apartmanda yaşanan olayda Apartman sakinlerinden birisi Üst katlardan silah sesleri gelmesi üzerine aşağıya indi. Aşağı indiği sırada bir kişinin koşarak kaçtığını gören Apartman sakini yerde vurulmuş bir kadın gördü ve bu durumu hemen Polise bildirdi.

Olay yerine gelen Emniyet Güçleri ölen kadının Beki İkala Erikli olduğunu teyit etti.

Beki İkala Erikli Kimdir ?
 

Heidelberg'de Coaches Training Institute'un beş aylık yaşam koçluğu eğitim programını tamamladı. Hawaiili şaman Dr. Ihaleakala Hew Len'den aldığı Ho'oponopono eğitimi sayesinde öğrenciliği ve kariyeri boyunca bir kenara attığı içsel rehberliğine yeniden kavuştu.

İçsel rehberliği, onu Münih'te Charles Virtue'dan Medyumluk Sertifikasyonu ve Hawaii'de Dr. Doreen Virtue©'dan Meleklerle Çalışma (ATP) ve Meleklerle Yaşam Ötesi ile İletişim (ATM) Eğitimi, Meleklerle Geçmişi Şifalandırma Eğitimi eğitimi almaya yöneltti.

beki ikala erikli kimdir beki ikala erikli nereli beki ika erikliyi kim vurdu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Berat Albayrak Yeni Ekonomik Modeli Açıkladı
Berat Albayrak Yeni Ekonomik Modeli Açıkladı
24 Haziran İYİ Parti Milletvekili Adayları isim Listesi Belli Oldu
24 Haziran İYİ Parti Milletvekili Adayları isim Listesi Belli Oldu