Rus Büyükelçisini Kim Vurdu?

Ankara'da akşam saatlerinde bir resim sergisine katılmak üzere sanat sergisinin yapıldığı alana giden Rus Türkiye Büyükelçisi Andey Karlov konuşma yaptığı esnada elinde silahla salonda bulunan bir kişi tarafından vurularak ağır yaralandı. Saldırıyı yapan kişinin kim olduğu merak ediliyor. İşte detaylar.

Rus Büyükelçisini Kim Vurdu?
Rus Büyükelçisini Kim Vurdu? Bozo Argeso

Ankara'da Sanat Sergisi'ne katılan Rusya'nın Ankara Büyükelçisi konuşma yaptığı sırada slogan atan bir saldırgan tarafından vurularak ağır yaralandı. Saldırganın elinde silahla önce birşeyler söylediği ardından ise Rus Büyükelçiye ateş ettiği öğrenildi.

 

Rusya Büyükelçisi Andrey Karlov kaldırıldığı hastanede ağır yaralı olarak tedavi altına alındığı öğrenildi. Şuana kadar büyükelçinin durumuyla ilgili resmi bir açıklama yapılmadı. Rus haber ajansları durumunun kritik olduğu bilgisini geçti.

 

Güvenlik önlemlerinin en üst seviyede olduğu bir yerde gerçekleştirilen bu saldırıda, saldırganın kullandığı silahın nasıl içeriye sokulduğu ve saldırının detayları henüz netlik kazanmadı. Saldırıyı gerçekleştiren kişinin kimliği henüz açıklanmazken saldırıyı yapan kişinin görüntüsü servis edildi. Takım elbiseli olduğu öğrenilen kişinin 25-30 yaşlarında olduğu tahmin ediliyor.

İŞTE RUSYA BÜYÜKELÇİSİNİ VURAN SALDIRGAN

Rus Büyükelçisini Vuran Saldırgan kim

 

rus büyükelçisi saldıran kişi büyükelçiyi kim vurdu rusya büyükelçisi saldırganı rusya büyükelçisi silahlı saldırı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Berat Albayrak Yeni Ekonomik Modeli Açıkladı
Berat Albayrak Yeni Ekonomik Modeli Açıkladı
24 Haziran İYİ Parti Milletvekili Adayları isim Listesi Belli Oldu
24 Haziran İYİ Parti Milletvekili Adayları isim Listesi Belli Oldu