İzmir Saldırısında Yaralıların İsim Listesi

Bugün İzmir'de Akşam saatlerinde gerçekleşen saldırı yürekleri ağızlara getirdi.

İzmir Saldırısında Yaralıların İsim Listesi
İzmir Saldırısında Yaralıların İsim Listesi Serdar K

Geçtiğimiz günlerde İstanbul Ortaköy Reina'da düzenlenen saldırının şoku ve acısı henüz atlatılamazken ve Reina Saldırısının failinin henüz yakalanmadığı bir dönemdeyken İzmir'de saldırı olması yürekleri adeta ağızlara getirdi.

Edindiğimiz bilgiye göre saldırı İzmir Adliyesine yapıldı. Saldırıda faciayı önleyen ise saldırganları önceden farkeden ve  kendisini adeta siper eden İzmir Adliyesinde görevli polis memuru Fethi Sekin oldu. Kahraman Polis saldırıda şehit oldu.


 

Saldırısında polis memuru Fethi Sekin ve adliyede değil katip olarak görev yapan Musa Canşehit oldu, ikisi polis 9 kişi de yaralandı.

İzmir Saldırısında Yaralıların İsim Listesi

Mehmet Ali Gökçe (Polis)
Oğuzhan Batuhan Atik (
Polis)
Bülent Karagöz
Cansu Güler
Gökhan Mertol
Nadire Ayçiçek
Sibel Avcı
Ersoy Kaya
Feride Karamıkoğlu

 

Fethi Sekin Kimdir ?

İzmir Adliyesi’ne yönelik bombalı araç ile gerçekleştirilen terör saldırısında teröristleri fark ederek onlarla çatışmaya girip, katliamı önlerken şehit olan trafik polisi Fethi Sekin’in Elazığ’ın Baskil İlçesine bağlı Doğancık Köyü nüfusuna kayıtlı olduğu belirtildi.

Şehit polis Sekin’in 62 yaşındaki annesi Hatun Sekin’i 55 gün önce kanserden dolayı kaybettiği ve 66 yaşındaki babası Mehmet Zeki Sekin’in de eşini kaybetmesinden sonra İzmir’deki oğlunun yanına gittiği belirtildi. 6 kardeşi olan ve 8 yıldır İzmir’de bulunan şehit polis memuru Fethi Sekin’in cenazesinin de Baskil İlçesine bağlı Doğancık Köyüne getirilip toprağa verileceği belirtildi.

İzmir Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şubesi'nde motosikletli 'Şahinler' timlerinde görevli polis memuru Fethi Sekin, 26 Mayıs 2014'te manevra yapan bir otomobilin çarpması sonucu ölümden dönmüştü. Hatalı park eden araçların kaldırılmasını sağladıktan sonra yürüyerek, adliye önündeki görev yaptığı bölüme doğru giden Fethi Sekin'e tek yön olan yolda manevra yapan bir otomobil çarpmıştı. Çarpmanın etkisiyle havaya savrulup takla atan trafik polisi Sekin'e beş gün iş görmez raporu verilmişti. Daha önce de görev başındayken küçük kazalar geçirdiğini belirten Fethi Sekin, "Böylesini ilk kez yaşadım. Hatalı park temizliğinin ardından, görev yerime gitmek için karşıya geçtim. Bu sırada tek yönlü yolda manevra yapan otomobil bana arkadan çarptı. Havada taklalar attım. Kötü bir şekilde yere düştüm. Sürücüden şikayetçi oldum" demişti.

izmir saldırısı yaralıların isim listesi fethi sekin kimdir fethi sekin nereli izmir saldırısı görüntüleri
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İsrail’in Yeni Başbakanı Naftali Bennett Oldu
İsrail’in Yeni Başbakanı Naftali Bennett Oldu
Rusya Türkiye'ye Uçuşları Kısıtladı
Rusya Türkiye'ye Uçuşları Kısıtladı