Youtube Canlı Yayından Nasıl Para Kazanılır ?

Son zamanlarda oldukça popüler olan sosyal medyadan canlı yayın kervanına Youtube'de katılmak üzere.

Youtube Canlı Yayından Nasıl Para Kazanılır ?
Youtube Canlı Yayından Nasıl Para Kazanılır ? Serdar K

Dünyada ve ülkemizde oldukça popüler bir hale gelen İnternet Üzerinden canlı yayın yapma, video paylaşma kervanına Google'nın sahip oılduğu ünlü video sitesi Youtube'de katılmak için kolları sıvadı.

Dünyada şu an en çok bilinen Canlı yayın yapma özelliğine sosyal medya siteleri İnstagram, twitter ve Periscobe ve Facebook'tur. Youtube ise bu güçlü rakiplerinin önüne geçmek ve kullanıcılarını kaybetmemek için Canlı Yayın yapma özelliğine ek olarak canlı yayın yapan kişiye para kazandıracak bir özellik üzerinde çalışıyor.

Youtube şimdilik bu özelliğini Abone sayısı çok olan birkaç kullanıcısı için açarak uygulamayı test ediyor. Test başarılı olursa uygulama şimdilik aralarında ABD, İngiltere, Fransa ve Kanada gibi ülkelerin bulunduğu birkaç ülkede kullanıma açacak. Bu özellik henüz Türkiye'de açılmayacak gibi görünüyor.

Youtube Canlı Yayından Nasıl Para Kazanılır ?

Youtube Canlı yayından para kazanma özelliğini Kredi kartı olan 18 Yaşındaki kullanıcıları için aktif hale getirecek. Youtube bu özelliğiyle popüleritesini artırmaya ve kullanıcılarını sitede daha çok vakit geçirmeye teşvik etmeye hazırlanıyor.

youtube canlı yayın youtube canlı yayından para kazanma youtube canlı yayından nasıl para kazanılır
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EYT’liler İle İlgili Flaş Gelişme
EYT’liler İle İlgili Flaş Gelişme
Ünlü Sanatçı Dilber Ay Vefat Etti
Ünlü Sanatçı Dilber Ay Vefat Etti