Zuhal Topal’la İzdivaç Baha Kimdir? Baha’yı Kim Dövdü?

Usta sunucu Zuhal Topal’ın sunduğu izdivaç programına katılan ve izdivaç programından olaylı bir şekilde ayrılan Baha, bir video paylaştı. Baha, bazı kişiler tarafından linç edilmek istendiğini söyledi.

Zuhal Topal’la İzdivaç Baha Kimdir? Baha’yı Kim Dövdü?
Zuhal Topal’la İzdivaç Baha Kimdir? Baha’yı Kim Dövdü? Bozo Argeso

Star TV ekranlarında yayınlanan Zuhal Topal’la İzdivaç programına katıldıktan sonra programdan da olaylı bir şekilde ayrılan Baha, programın sunucusu Zuhal Topal’ı zora sokacak ifadeleri kullandığı bir video paylaştı.

 

Hafta içi her gün Star TV ekranlarında yayınlanan  “mutlu yuva kurmak isteyenlerin adresi” sloganıyla evlenmek isteyenleri ağırlayan İzdivaç programında skandal olaylar bitmek bilmiyor. Bir süre önce olaylı bir şekilde izdivaç programından ayrılan Baha, Zuhal Topal ve ekibini zora sokacak çarpıcı açıklamaların yer aldığı bir videoyu paylaştı.

 

İzdivaç’ta gelin adayı olan Naz’ın damat adayı Ali ile dans etmesine sinirlenen ve olay çıkararak programdan ayrıldığı iddia edilen Baha’nın bazı kişi ve ya kişiler tarafından linç edilmek istendiği ve tekme tokat dövüldüğü ileri sürüldü.

 

Baha, yayınladığı videoda; “Programdaki her şeyin sahte olduğunu öne sürdü. Ayrıca Naz ile birbirlerini sevdiğini ancak Ali’yi araya koyarak oyun yaptıklarını iddia etti.”

Damat adayı Baha; İzdivaç stüdyosundan çıktıktan hemen sonra Naz’ın arabasına gidip oturdum. Bir süre sonra Naz geldi, sinirliydi ve bağırıyordu. Ardından da orada kim varsa ve yaklaşık 50 kişi bana saldırdı. Denizin arabasına bindirdiler, arabanın camını tuz buz ettiler, beni linç etmeye çalıştılar. Birini diskalifiye etmek istiyorlardı o da ben oldum” ifadelerini kullandı.

 

Baha Kimdir, Nerelidir?


Olaylı bir şekilde Zuhal Topal’la izdivaç programından ayrılan Baha, 34 yaşında, dans antrenörü, 1 evlilik yaptı ve İzmir'de yaşıyor.. Son zamanlarda izdivaç programından yaşanan olaylarla gündeme geldi. Baha’nın bu iddialarına henüz cevap verilmedi. Herkes Baha’nın bu iddialarının doğruyu yansıtıp yansıtmadığını öğrenmeye çalışıyor.

 

baha kimdir izdivaç programı baha izdivaç baha kimdir bahayı kim dövdü baha nereli
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Berat Albayrak Yeni Ekonomik Modeli Açıkladı
Berat Albayrak Yeni Ekonomik Modeli Açıkladı
24 Haziran İYİ Parti Milletvekili Adayları isim Listesi Belli Oldu
24 Haziran İYİ Parti Milletvekili Adayları isim Listesi Belli Oldu