Kurtlar Vadisi Darbe TRT 1’de Ne Zaman ve Hangi Gün Yayınlanacak?

Uzun süredir yayınlanması beklenilen Kurtlar Vadisi ile ilgili bomba iddia ortaya atıldı. Dizinin Kurtlar Vadisi Darbe ismiyle TRT 1’de yayınlanacağı iddia ediliyor.

Kurtlar Vadisi Darbe TRT 1’de Ne Zaman ve Hangi Gün Yayınlanacak?
Kurtlar Vadisi Darbe TRT 1’de Ne Zaman ve Hangi Gün Yayınlanacak? Anahaberim

Türkiye’nin en uzun soluklu dizileri arasında yer alan ve yayınlandığı sezonlar boyunca milyonlarca kişi tarafından izlenilen fenomen dizi Kurtlar Vadisi’nin bu sezon yayınlanmaması dizinin hayranlarını yasa boğmuştu. Dizinin akıbeti hakkında henüz belirsizlik ortalıkta dolaşırken, dizinin hayranları Kurtlar Vadisi Pusu hangi kanalda, Kurtlar Vadisi Pusu hangi gün gibi soruları halen sormaya devam ederken, ortaya atılan iddia dizinin hayranlarını heyecanlandırdı. Şu an ortaya atılan iddalara göre, Kurtlar Vadisi yeni sezonda 1. Bölümden başlayarak Kurtlar Vadisi Darbe olarak TRT 1 ekranlarında olacak.

 

TRT1 ile PANA FİLM arasında anlaşma yapıldığı ileri sürülerek, yakında TRT 1’in bu konu hakkında bomba açıklama yapması bekleniyor.

 

Ayrıca yapımcı firmanın tüm Sinema ve Dizi haklarını da TRT 1’e verdiği iddia ediliyor. Şu an dizinin başrol oyuncusu Necati Şaşmaz ve PANA FİLM yetkililerinden herhangi bir açıklama gelmiş değil. Önümüzdeki günlerde Kurtlar Vadisi hakkında açıklama yapılması bekleniyor.

 

 

 

kurtlar vadisi darbe kurtlar vadisi darbe hangi kanalda kurtlar vadisi darbe ne zaman kurtlar vadisi darbe hangi gün kurtlar vadisi pusu hangi kanalda kurtlar vadisi pusu hangi gün
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EYT’liler İle İlgili Flaş Gelişme
EYT’liler İle İlgili Flaş Gelişme
Ünlü Sanatçı Dilber Ay Vefat Etti
Ünlü Sanatçı Dilber Ay Vefat Etti