2017 Hac Kura Sonuçları Sorgula

Hac ibadetini yerine getirmek isteyen Hacı adaylarının dört gözle beklediği 2017 Hac Kura Sonuçları nihayet belli oldu. 2017 Hac Kura Sonuçlarını sorgulamak için aşağıdaki linkten sorgulayabilirsiniz.

2017 Hac Kura Sonuçları Sorgula
2017 Hac Kura Sonuçları Sorgula Bozo Argeso

Her yıl milyonlarca Müslümanın Hac ibadetini yerine getirmek üzere Hac Kura Sonuçları için başvuruda bulunuyor. Dünyanın yüzlerce ülkesinde Müslümanlar Hac ibadeti için kolları sıvadı. Önümüzdeki aylarda Hac ibadetini yerine getirmek üzere Kutsal Topraklara doğru yolculuk başlayacak.


Bu yıl ülkemizde de Hac Kurası ön kayıt ve kayıt yaptıran1 milyon 892 bin 724 Hacı Adayı için kura sonucu açıklandı.


Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez ve çok sayıda yetkilinin katılımıyla Ankara ilinden başlanarak kura çekimi illerin plaka numaralarına göre sürdü.


Yapılan kura çekiminin ardından yapılan açıklamada 2017 hac kura sonuçlarının bu gece saat 23:00’ten itibaren Diyanet İşlerinin resmi internet sitesinde açıklanacak. Hacı adayları T.C. kimlik numaraları ile aşağıda verdiğimiz linkten hac kura sonuçlarını sorgulayabilir.

 

2017 Hac Kesin Kayıtlar 3-13 Mart tarihleri arasında yapılacağı belirtilirken, kein kayıt yaptırmayanların yerine ise sıra gözetilerek kayıtlar 16-24 Mart tarihleri arasında yapılacak.

 

hac kura sonuçları 2017 hac kura sonuçları 2017 hac sorgulama 2017 hacı adayları hac sonuçları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Berat Albayrak Yeni Ekonomik Modeli Açıkladı
Berat Albayrak Yeni Ekonomik Modeli Açıkladı
24 Haziran İYİ Parti Milletvekili Adayları isim Listesi Belli Oldu
24 Haziran İYİ Parti Milletvekili Adayları isim Listesi Belli Oldu