Şener Şen İçerde Dizisine Dahil Olacak mı?

Show Tv’nin reyting rekortmeni dizisi İçerde’nin oyuncu kadrosuna ‘Kudret Sönmez Tek’ karakterini canlandıracak yeni bir oyuncunun katılacağı öğrenildi. Bu karakteri canlandıracak ismin Şener Şen olduğu ileri sürülüyor.

Şener Şen İçerde Dizisine Dahil Olacak mı?
Şener Şen İçerde Dizisine Dahil Olacak mı? Anahaberim

Bu sezon Show Tv ekranlarında yayınlanan başrollerinde Çağatay Ulusoy , Hande Soral, Celal Baba lakaplı Çekin Tekindor ve yakışıklı oyuncu Aras Bulut İynemli’nin oynadığı İçerde dizisinin oyuncu kadrosuna usta oyuncu ve sinema sanatçısı Şener Şen’in dahil olacağı geçtiğimiz aylarda gündeme gelmiş ancak bu iddialar doğru çıkmamıştı. Dizinin yapım firması olan AY YAPIM, Şener Şen’in dizinin kadrosuna dahil olacağı iddialarını yalanlamış, usta sanatçı Şen’de “Bizim zamanımızda dizi saatleri mantıklıydı, normal sürelere çekilirse düşünebiliriz” ifadelerini kullanmıştı.

 

Peki Şener Şen İçerde Dizisine Dahil Oldu mu?

 

İçerde’nin yayınlanan yeni fragmanında ise ‘Kudret Sönmez Tek’ isimli bir karakterin diziye katılacağı, bu karaktere de Şener Şen’in can vereceği iddia ediliyor. Sosyal medyadaki bu iddia hakkında henüz bir açıklama yapılmadı.

 

şener şen içerde dizisi şener şen içerde dizisine dahil oldu şener şen içerde dizisine dahil oldu mu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EYT’liler İle İlgili Flaş Gelişme
EYT’liler İle İlgili Flaş Gelişme
Ünlü Sanatçı Dilber Ay Vefat Etti
Ünlü Sanatçı Dilber Ay Vefat Etti