Konya’da Tramvayda Kabakla Taciz

Günün en iğrenç haberi Konya’dan geldi. Konya’da pantolonun içine kabak koyup, bu şekilde bir üniversiteli kız öğrenciyi taciz ettiği iler sürülen 67 yaşındaki adam, polis ekiplerince gözaltına alındı.

Konya’da Tramvayda Kabakla Taciz
Konya’da Tramvayda Kabakla Taciz Anahaberim

Konya'da tramvayda kabakla taciz yapan kişi kim, kabakla taciz görüntüleri ve detaylar...

 

Konya’da 67 yaşında olduğu belirtilen 5 çocuk babası M.Ü. isimli şahıs, pantolonunun içerisine koyduğu kabakla tramvayda yolculuk ederken, 19 yaşındaki bir üniversiteli kız öğrenciyi taciz ettiği iddia edildi. Şahıs, polis ekiplerince gözaltına alınırken, taciz anı genç kız tarafından telefonun kamerasıyla kayda alındığı görüntüler haber siteleri ve sosyal medyada yayınlandı.


İğrendiren olayın şu şekilde meydana geldiği iddia ediliyor;

 

Pazartesi günü Konya Selçuk Üniversitesi Kampusu’ne doğru Alaaddin-Kampus seferini yapmakta olan tramvayda yolculuk eden 19 yaşındaki kız öğrencisi, hayatının şokunu yaşadı. İddialara göre özel bir kız yurdunda aşçı olarak çalışan 5 çocuk babası M.Ü’nün karşısına geçip pantolonu içerisine koyduğu kabağı okşamaya başladı. M.Ü’nün genç kızın bacaklarına ve vücuduna bakarak kabağı okşayıp genç kıza tacizde bulunduğu iddia edildi. O anlara ait olduğu da ileri sürülen bir video da yayınlandı.

 

Üniversiteli genç kız, kameraya kaydettiği görüntüleri polis merkezine götürüp şikayette bulundu. Bunun üzerine polis ekipleri şahsın yakalanması için çalışma başlatıp şahsı gözaltına aldı.


Söz konusu şahsın tramvay durağında gözaltına alındığı, yapılan aramada kasık bölgesinde kabak bulunduğu da tespit edildi.

 

Gözaltına alındığı vakit kabakla taciz olayını reddettiği, akabinde cinsel bir hayatının olmadığını ifade edip, bu şekilde kendisini tatmin ettiğini söyledi. M.Ü’nün gözaltındaki sorgusu sürüyor.

 

kabakla taciz konya konyada taciz konyada kabakla taciz konyada kabakla taciz yapan kişi kim kabakla taciz görüntüleri
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EYT’liler İle İlgili Flaş Gelişme
EYT’liler İle İlgili Flaş Gelişme
Ünlü Sanatçı Dilber Ay Vefat Etti
Ünlü Sanatçı Dilber Ay Vefat Etti