Ünlü Müzisyen Devran Çağlar Öldü mü: Devran Çağlar Kimdir?

Almanya’da yaşayan Türk Sanat Müziğinin usta isimlerinden Devran Çağlar, geçirdiği kalp krizi nedeniyle hayatını kaybettiği iddiası ortaya atıldı. Ancak daha sonra Çağlar'ın hayatını kaybettiği haberi yalanlandı.

Ünlü Müzisyen Devran Çağlar Öldü mü: Devran Çağlar Kimdir?
Ünlü Müzisyen Devran Çağlar Öldü mü: Devran Çağlar Kimdir? Bozo Argeso

Özellikle 1980’lı yıllarda Türk Sanat Müziği alanında yaptığı çalışmalarla adını duyuran Devran Çağlar’ın hayatını kaybettiği iddiası bir anda gündemi sarstı. Özellikle sosyal medyada geniş bir yer bulan bu haber yalanlandı.

 

Devran Çağlar Kimdir?

1 Ocak 1963'te Adana'da dünyaya geldi. Uzun yıllardın Almanya’da yaşamını sürdüren Çağlar, Seni Unutamadım / Kırık Hançer, Öldürürüm Kendimi, Sahte Sevgililer, Gönlüm Senindir, Gittin ve Ayrıldık albümleriyle herkesin gönlünü fethetmişti.

 

Ünlülerin ölüm haberlerini sosyal medya twitter hesabında devamlı duyuran Onur AKAY'ın twitter hesabında “Sanatçı arkadaşım Devran Çağlar, yıllardır yaşadığı Almanya'da kalp krizi geçirdi ve kaldırıldığı hastanede vefat etti. Nur içinde yatsın.” Paylaşım yapılarak sanatçının hayatını kaybettiğini duyurdu. Ancak Onur Akay, bu haberi yalanlayarak hesabının hacklendiğini söyledi.

 

Onur Akay'ın Yaptığı Paylaşım

 

Ayrıca Çağlar'ın menajeri de bu haberi yalanlayarak, ünlü sanatçının ölmediğini ve hayatta olduğunu söyledi.

devran çağlar devran çağlar kimdir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Berat Albayrak Yeni Ekonomik Modeli Açıkladı
Berat Albayrak Yeni Ekonomik Modeli Açıkladı
24 Haziran İYİ Parti Milletvekili Adayları isim Listesi Belli Oldu
24 Haziran İYİ Parti Milletvekili Adayları isim Listesi Belli Oldu