Vasfi Arşan Çelik Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisinde

Usta oyuncu Vasfi Arşan Çelik, ATV’nin reyting rekortmeni dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın oyuncu kadrosuna dahil oldu.

Vasfi Arşan Çelik Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisinde
Vasfi Arşan Çelik Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisinde Bozo Argeso

Ünlü oyuncu Vasfi Arşan Çelik’in canlandıracağı karakter, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisinin 78. bölümünde ortaya çıkacak ve Ünal'ın oğlu olarak dahil olacak. Vasfi Arşan Çelik, izleyenlerde tam bir şok etkisi yaratacak. Vasfi Arşan Çelik hangi karakteri canlandıracak ve daha fazlası haberimizde.

 

ATV ekranlarında yayınlanan izlenme rekoru kıran Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Vasfi Arşan Çelik 78.bölümde sahneye çıkmaya hazırlanıyor.

 

Vasfi Arşan Çelik kimdir ve kim canlandırıyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yer alacak 78.bölümde diziye dahil olacak. Ünal Kaplan'ın kendisinden gizlenen oğlu karakterini kimin canlandırdığı merak konusu oldu. Vasfi Arşan Çelik gerçekte kimdir kim canlandırıyor sorusu dizi fanatikleri tarafından merak edildi. Kulislere bomba gibi düşen bu iddia şimdiden en çok konuşulanlar arasına girmiş durumda.

 

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yer alacak. 78. bölümde diziye dahil olacak olan Vasfi Arşan Çelik karakteri merak uyandırdı. Ünal Kaplan (Tarık Ünlüoğlu) Ünal'ın kendisinden gizlenen oğlu olarak ortaya çıkacak olan Vasfi Arşan Çelik gerçekte kimdir kim canlandırıyor. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 78. bölümde Ünal Kaplan'ın oğlu Vasfi Arşan Çelik karakteri diziye 78. bölümde dahil olacak. Sosyal medyada büyük ses getiren, dizinin fanatikleri ve tüm izleyiciler buna çok şaşıracak. Daha önce başka bir isim konuşulmuştu, Yalnız ünlü oyuncu Vasfi Arşan Çelik'in bu rolü kapmış gibi iddia ediliyor.

 

 

vasfi arşan çelik vasfi arşan çelik instagram vasfi arşan çelik kimdir ünal kaplan vasfi arşan çelik Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz vasfi arşan çelik Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Berat Albayrak Yeni Ekonomik Modeli Açıkladı
Berat Albayrak Yeni Ekonomik Modeli Açıkladı
24 Haziran İYİ Parti Milletvekili Adayları isim Listesi Belli Oldu
24 Haziran İYİ Parti Milletvekili Adayları isim Listesi Belli Oldu