Atatürk’e Hakaret Eden Hasan Akar Kimdir?

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk ve annesine hakaret eden Hasan Akar, bir anda dikkatleri üzerine çekti. Akar, Sosyal paylaşım sitelerinde yayınlanan bir videoda Atatürk ve annesine ağır küfür ve hakaretler ediyor.

Atatürk’e Hakaret Eden Hasan Akar Kimdir?
Atatürk’e Hakaret Eden Hasan Akar Kimdir? Bozo Argeso

Geçtiğimiz günlerde TVNET ekranlarında yayınlanan Derin Tarih isimli programda Atatürk’e hakaret edilmiş ve o günden beridir o hakaretler gündemdeki yerini koruyor. Henüz bunun şoku atlatılamamışken, Hasan Akar hocanın sosyal medyada yayınlanan videosu herkesi şok etti. Zira Hasan Akar, Mustafa Kemal Atatürk, Annesi ve Babası hakkında ağır küfür ve hakaretlerde bulunuyor.

 

Hasan Akar Kimdir?

 

Nur Cemaatinin Okuyucular kolunun en çok tanınan simalarından ve en çok hürmet edilen hocalarından biridir. İstanbul’da faaliyet gösterip Nur Cemaati talebelerine eğitim veriyor. Son olarak Atatürk ve ailesine ağır küfür ve hakaretlerde bulunarak dikkatleri üzerinde topladı.

 

İşte Hasan Akar’ın O Videosu

 

Hasan Akar Hocanın bu videosunun ardından özellikle sosyal medyada tepkiler artmaya devam ediyor. Facebook ve mokro blog sitesi twitter'da binlerce kişi Hasan Akar Hocaya tepki göstermeye devam ediyor.

hasan akar kimdir hasan akarın videosu hasan akar atatürke küfür
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Berat Albayrak Yeni Ekonomik Modeli Açıkladı
Berat Albayrak Yeni Ekonomik Modeli Açıkladı
24 Haziran İYİ Parti Milletvekili Adayları isim Listesi Belli Oldu
24 Haziran İYİ Parti Milletvekili Adayları isim Listesi Belli Oldu