Aleyna Tilki Adı Efsane Dizisine Girecek mi?

Adı Efsane dizisi yönetiminden Sevilen şarkıcı Aleyna Tilki’ye dizide rol alma teklifinin götürüldüğü öğrenildi. Trabzon Oflu anne ve Konyalı babanın kızı olarak doğan 17 yaşındaki ünlü şarkıcı Aleyna’nın bu teklife sıcak baktığı ileri sürülüyor.

 Aleyna Tilki Adı Efsane Dizisine Girecek mi?
 Aleyna Tilki Adı Efsane Dizisine Girecek mi? Anahaberim

Kanal D’nin sevilen dizilerinden Adı Efsane’nin basketbol hocası Erdal Beşikçioğlu, Rojda Demirer ve Gökçe Bahadır’ın yakın zamanda diziden ayrılacağı iddia ediliyor. Bu 3 oyuncunun diziden ayrılması ile birlikte dizi gençlik dizisi olarak yayına devam edecek.  

 

Cevapsız Çınlama şarkısıyla bir anda yıldızı parlayan ünlü şarkıcı Aleyna Tilki’ye dizide rol alması için teklifin götürüldüğü, usta şarkıcının bu teklife sıcak baktığı konuşuluyor.


Aleyna Tilki Kimdir?


Aleyna Tilki, 28 Mart 2000’de Konya’da doğdu. Trabzon’un Of ilçesinden olan bir anne ve Konyalı bir babanın çocuğu olarak doğan Aleyna Tilki, Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında herkes tarafından tanındı. 2016 yılının Ağustos ayında besteci ve aranjör Emrah Karaduman'ın  Cevapsız Çınlama isimli single çalışmasında vokal olarak yer aldı. Henüz 18 yaşında girmediği ve reşit olmadığı gerekçesiyle içkili mekanlarda sahne alması nedeniyle tepki çekmişti.

 

 

aleyna tilki aleyna tilki adı efsane aleyna tilki adı efsane dizisi adı efsane dizisi aleyna tilki kimdir
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EYT’liler İle İlgili Flaş Gelişme
EYT’liler İle İlgili Flaş Gelişme
Ünlü Sanatçı Dilber Ay Vefat Etti
Ünlü Sanatçı Dilber Ay Vefat Etti