Game Of Thrones 7. Sezon 7.Bölüm Özeti

Büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Game Of Thrones dizisinde 7.Sezon Final bölümüne yaklaşmak üzereyiz.

Game Of Thrones 7. Sezon 7.Bölüm Özeti
Game Of Thrones 7. Sezon 7.Bölüm Özeti Serdar K

Yayınlandığı ilk günden beri tüm reytingleri alt üst eden Dünyanın en çok beğenilen ve ilgiyle takip edilen dizisi Game Of Thrones dizisinde olaylar durulmuyor. Haftaya yayınlanacak olan 7.Sezon 7.Bölümüyle sezon finali yapacak olan fenomen dizinin yayınlanan son fragmanı internette en çok izlenen ve paylaşılan videolar arasında yer aldı.


Game Of Thrones 7. Sezon 7.Bölüm Özeti

Game Of Thrones 7.Sezon 7.Bölüm fragmanını izlediğimizde Kuzeyin Kralı Jon Snow'un sözleri fragmana damga vuracak gibi görünüyor. Öte yandan Jon Snow ile Khallesi arasında bir yakınlaşma olacak mı sorularına ise henüz bir cevap verilebilmiş değil. ( Diziyi takip edenler bilir ki Khallesi, Jon Snow'un halasıdır lakin ikisinin bundan henüz haberi yoktur )

Akgezenler cephesinde ise Ejderha'ya sahip olmanın verdiği özgüven fazlasıyla hissediliyor. Khallesi'nin ejderhalarından olan Viseiron'u uzaktan fırlattığı mızrakla öldüren ve sonradan tekrar diriltierek ordusuna katan night kings bakalım sahip olduğu bu güçle neler yapacak ?

Game Of Thrones 7. Sezon 6.Bölüm'de Khallesi'ye biat eden Jon Snow'un kuzeyli lordlar tarafından nasıl karşılacağını hep beraber 7.Sezon 7.Bölüm'de görebileceğiz. Spoiler vermek istemediğimizden dolayı daha fazla detaya girmeden 28 Ağustos tarihini bekleyelim )

game of thrones 7.sezon 7.bölüm ne zaman game of thrones 7.sezon 7.bölüm özeti game of thrones viserion ne püskürtecek
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EYT’liler İle İlgili Flaş Gelişme
EYT’liler İle İlgili Flaş Gelişme
Ünlü Sanatçı Dilber Ay Vefat Etti
Ünlü Sanatçı Dilber Ay Vefat Etti