Emre Belözoğlu'nun Sevilla'ya Attığı Frikik

İspanya'da zorlu bir mücadeleye çıkan İstanbul Başakşehir, sahadan 2-2'lik skorla ayrılmasına rağmen Şampiyonlar Ligi'ne veda etti.

Emre Belözoğlu'nun Sevilla'ya Attığı Frikik
Emre Belözoğlu'nun Sevilla'ya Attığı Frikik Serdar K

Sevilla- İstanbul Başakşehir karşılaşması'nda alınan 2-2'lik skora rağmen Başakşehir'in Şampiyonlar Ligi'nden elenmesi taraftarlarını kahretti. İlk yarıya iyi başlayan ve üst üste fırsatlar bulan İstanbul Başakşehir maçın 28. dakikası'nda bulduğu golle 1-0 öne geçerek taraftarlarını umutlandırdı.

Maçın ikinci devresinin hemen başlarında 51. dakika'da Sevilla attığı gol ile durumu 1-1'e getirirken, Başakşehir mücadeleyi bırakmadı fakat yine yenilen talihsiz bir gol ile 2-1 yenik duruma düştü. Tam umutlar tükendi derken Başakşehir 81. dakika'da bulduğu gol ile ekranları başında bulunan izleyici tur için yine umutlandırdı. Çünkü kendi evinde 2-1 yenilen Başakşehir'in atacağı bir gol turu geçmesine yetiyordu. Bu fırsatı da 89. dakika'da yakaladık fakat direk golün olmasına izin vermedi ve milyonlarca izleyici bu talihsizlikle Şampiyonlar Ligi'ne veda eden Başakşehir'in UEFA'da  yoluna devam edecek olmasını şanssızlık olarak değerlendir. 

 

22 ağustos sevilla - başakşehir emre belözoğlu sevilla frikik sevilla -başakşehir golleri 22 ağustos
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EYT’liler İle İlgili Flaş Gelişme
EYT’liler İle İlgili Flaş Gelişme
Ünlü Sanatçı Dilber Ay Vefat Etti
Ünlü Sanatçı Dilber Ay Vefat Etti