Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Sarılan Hüseyin Demircan Kimdir ?

Tüm Türkiye'nin konuştuğu isim olan Hüseyin Demircan'ın oldukça yürek burkan bir hayat hikayesi ortaya çıktı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Sarılan Hüseyin Demircan Kimdir ?
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Sarılan Hüseyin Demircan Kimdir ? Serdar K

24 Aralık Tarihinde düzenlenen Akparti Şırnak 6. Olağan İl Kongresinde sahneye koşarak Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sarılmak isteyen genç birkaç dakikalığına da olsa salonda bulunanları heyecanlandırmıştı. Erdoğan'da kendisine koşarak gelen bu gence ilk etapta ufak bir reflefks göstermişti.

Tüm Türkiye'nin konuştuğu isim haline gelen o ismin Hüseyin Demircan isimli şahıs olduğu ortaya çıktı. Olayın akabinde Erdoğan'ın korumaları tarafından gözaltına alınan Demircan, daha sonra serbest bırakılmıştı.

Hüseyin Demircan Kimdir ?

Tüm Türkiye'nin Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sarılan adam olarak tanıdığı Hüseyin Demircan'ın şehit yakını olduğu ve Erdoğan sevdalısı bir genç olduğu ortaya çıktı.

Hüseyin Demircan'ın birçok yakınını şehit verdiği de ortaya çıktı. Bu yakınları arasında Annesi, 2 Ağabeyi ve 2 Kız kardeşi de bulunmaktadır. Demircan kameralara yaptığı açıklama şöyle konuştu '' Ben şehit yakınıyım. Ailemizden terör örgütü PKK tarafından bugüne kadar 13 kişi şehit edildi. Şehit edilenler arasında annem, 2 ağabeyim ve 2 kız kardeşim var. Korucu olduğumuz için PKK, 1987 yılında Şırnak'ın Güneyce köyü Çift Kavak mezrasına baskın yaparak, ailemden çok sayıda kişiyi şehit etti. Ben, Cumhurbaşkanı'mızı çok seviyorum. Dün sahnedeyken kendisine sarılmak için sahneye çıktım; ama korumalar, yanlış anladı ve beni sahneden indirdiler. Benim başka bir amacım yoktu, sadece sarılmak istedim. Emniyette ifadem alındıktan sonra serbest bırakıldım. Böyle bir yanlış anlamaya neden olmak istemezdim. Sadece Cumhurbaşkanı'mıza sarılmak istedim.''.

Hüseyin Demircan'ın Tır Şöforü olduğu öğrenildi.

 

cumhurbaşkanı erdoğana sarılan adam kim hüseyin demircan kimdir hüseyin demircan nereli
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EYT’liler İle İlgili Flaş Gelişme
EYT’liler İle İlgili Flaş Gelişme
Ünlü Sanatçı Dilber Ay Vefat Etti
Ünlü Sanatçı Dilber Ay Vefat Etti