Tayfun Vuran Kimdir ?

Türkiye iki gündür karısının sevgilisini gardıropta yakalayıp bıçaklayarak öldüren adamı konuşuyor.

Tayfun Vuran Kimdir ?
Tayfun Vuran Kimdir ? Serdar K

Türkiye iki gündür işten erken gelip karısını başka bir adamla yakalayıp cinnet geçirerek adamı öldüren ve karısını da yaralayan Tayfun Vuran ismini konuşuyor. Peki Tayfun Vuran kimdir ?

Türkiye'nin konuştuğu Olay, geçen cumartesi günü, Tekirdağ  Ayaspaşa Mahallesi'nde meydana geldi. Saray'daki bir fabrikada çalışan Tayfun Vuran, iş yerinden erken çıkıp, evine geldi. Anahtarıyla kapıyı açamayan Vuran, evden gelen sesler üzerine şüphelenip, telefonla eşi Kader Vuran'ı aradı. Kader Vuran, eşinden çiğ köfte alıp, eve öyle gelmesini istedi. Tayfun Vuran ise ısrarla eve girmek istedi. Israrlar üzerine Kader Vuran eşine kapıyı açmak zorunda kaldı. Odaları gezen Tayfun Vuran, 7 yaşındaki çocuğunun uyuduğu odadaki gardıropta, evli ve 3 çocuk babası Serkan Sevim'i yakaladı.

Tayfun Vuran İmza Kampanyası.

Tayfun Vuran yakınları ve arkadaşları tarafından cezaevine adeta kahraman gibi gönderilmiş bu görüntüler sosyal medyada en çok paylaşılanlar arasına girmişti. Bugün ise Tayfun vuran'ın serbest bırakılması için Change.Org'tan imza kampanyası başlatıldı. Kampanya kısa sürede 10 Bin imza sayısına ulaştı.Toplanan imzaların Adalet Bakanlığı'na iletileceği belirtildi.

 

 

tayfun vuran ne kadar ceza aldı tayfun vuran serbest bırakıldı mı tayfun vuran kimdir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Berat Albayrak Yeni Ekonomik Modeli Açıkladı
Berat Albayrak Yeni Ekonomik Modeli Açıkladı
24 Haziran İYİ Parti Milletvekili Adayları isim Listesi Belli Oldu
24 Haziran İYİ Parti Milletvekili Adayları isim Listesi Belli Oldu