Kurtlar Vadisi Kaos Ne Zaman Yayınlanacak ?

Uzun seneler ekranlarda izlenme rekorları kıran Kurtlar Vadisi ekipi yepyeni bir projeyle ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor.

Kurtlar Vadisi Kaos Ne Zaman Yayınlanacak ?
Kurtlar Vadisi Kaos Ne Zaman Yayınlanacak ? Serdar K

Türkiye'de yayınlandığı ilkgünden itibaren izlenme rekorları kıran, reyting listelerini alt üst eden fenomen dizi Kurtlar Vadisi yeni bir projeyle ekranlara geri dönme hazırlıkları yapıyor. Dizinin başrol oyuncusu Necati Şaşmaz yaptığı açıklamada '' Yeni projenin isminin Kurtlar Vadisi Kaos olacağını ve kısa zamanda ekranlara geri döneceklerini belirtti.''

 

Necati Şaşmaz'ın bu açıklamaları sonrası Kurtlar Vadisi hayranları büyük bir merakla yeni projeyi beklemeye başladı. Herkesin aklındaki soru ise Kurtlar Vadisi Kaos Ne zaman yayınlanacak ? sorusu oldu. Edindiğimiz bilgilere göre Kurtlar Vadisi Kaos dizisi 2018 Yılı Şubat ayında ekranlara dönecek. Dizinin yayınlanacağı kanal ise henüz netlik kazanmazken Necati Şaşmaz yaptığı açıklamada ; Yayınlanacak kanalın dizinin fragmanlarıyla birlikte kamuoyuyla paylaşılacağını belirtti.

Kurtlar Vadisi Kaos Konusu Nedir ?

Edinilen bilgilere göre Kurtlar Vadisi Kaos dizisi adından da anlaşılağı üzere Ülkelerde yaratılmaya çalışılan Kaos ortamı ve bunun arka planındaki detatları işleyecek. Necati Şaşmaz yaptığı açıklamada dizide '' Kurtlar Vadisi Kaos ile 'kaos teorisi' ele alınacak. Kaos yönetimi diye bir ideoloji var. O ideolojide hedef dünyayı kaosa yönlendirip, kaosla yönetmek. Biz de 'kaos yönetiminden nasıl kurtulabiliriz, nasıl çıkış sağlayabiliriz?' konularını anlatmaya çalışacağız.

kurtlar vadisi kaos ne zaman kurtlar vadisi kaos konusu kurtlar vadisi kaos hangi kanalda
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Berat Albayrak Yeni Ekonomik Modeli Açıkladı
Berat Albayrak Yeni Ekonomik Modeli Açıkladı
24 Haziran İYİ Parti Milletvekili Adayları isim Listesi Belli Oldu
24 Haziran İYİ Parti Milletvekili Adayları isim Listesi Belli Oldu