Çiftlikbank Kapatıldı mı ? Çiftlikbankta son durum ?

Çiftlikbank olarak bilinen girişimin kurucusunun hisselerini devretmesi medyada büyük ses getirdi.

Çiftlikbank Kapatıldı mı ? Çiftlikbankta son durum ?
Çiftlikbank Kapatıldı mı ? Çiftlikbankta son durum ? Serdar K

Son zamanlarda oldukça popüler olan ve kullanıcısı her geçen gün gittikçe artmaya başlayan Çiftlikbank projesinde yatırımcıları üzecek haberler üst üste gelmeye başladı.

Son gelen haberlere gçre Çiftlikbank'ın kurucusu Mehmet Aydın şirketteki tüm hisselerini KKTC'de faaliyet gösteren bir şirkete devretti. Bu devrin ardından Çiftlikbank kullanıcıları arasında Çiftlikbank kapatıldı mı ? soruları peşisıra gelmeye başladı. Çiftlikbank henüz kapatılmış değil fakat öte yandan Sermaye Piyasası Kurulu tarafından yapılan açıklamada bu girişimin faaliyetlerinin incelenileceği açıklandı.

 

SPK tarafından yapolan açıklamada şu ifadelere yer verildi '' Çiftlik Bank ile ilgili kapsamlı olarak başlatılan müfettiş incelemesinin sürdüğünü, incelemelerde 2 ortak firmanın daha ortaya çıkarıldığını ve iddia edilen 80 şarküteriyle ilgili de araştırma yapıldığını söyledi. Müfettişlerin inceleme sonucunu Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürlüğü’ne iletildikten sonra Reklam Kurulunu da direkt toplantıya çağırıp, uygunsuz görünen durumlar saplanırsa cezai işlem uygulanacağı kaydedildi.'

çiftlikbank kapatıldı mı çiftlikbank nasıl bir girişim çiftlikbankta son durum
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Berat Albayrak Yeni Ekonomik Modeli Açıkladı
Berat Albayrak Yeni Ekonomik Modeli Açıkladı
24 Haziran İYİ Parti Milletvekili Adayları isim Listesi Belli Oldu
24 Haziran İYİ Parti Milletvekili Adayları isim Listesi Belli Oldu