TronCoin Nedir ? TronCoin Nasıl Alınır ?

Kripto Para birimlerinden birisi olan Troncoin hakkında bazı bilgileri sizinle paylaşmak istedik.

TronCoin Nedir ? TronCoin Nasıl Alınır ?
TronCoin Nedir ? TronCoin Nasıl Alınır ? Serdar K

Son günlerde popülaritesi gittikçe artan kripto para birimleri Dünyada büyük ilgi görmeye devam ediyor. En büyük kripto para birimi olan Bitcoin'den sonra birçok altcoin daha piyasaya sürüldü ve borsa da işlem görmeye başladı. Son zamanlarda oldukça popüler olan TronCoin'de bunlardan birisi.

TronCoin Nedir?
 

TronCoin yaklaşık 3-4 ay önce piyasaya sürülen bir para birimidir. Uzantısı TRX'dir. ilk piyasaya sürüldüğü zamanlarda fazla ilgi görmeyen bu para sonraki zamanlarda hızla artış göstererek en büyük altcoinler arasına girdi ve borsada işlem yapan kripto paracıların ilgisini çekmeye başladı. Bu yazımızda Troncoin hakkında bazı bilgiler vermeye çalışacağız.

TronCoin Nasıl Alınır ?

Öncelikle belirtmeliyizki direkt olarak Troncoin alabilmenin bir yolu henüz yok. Tron alabilmeniz için öncelikle BTCturk , paripu gibi bir türk sitesinden üyelik alıp bitcoin alabilmeniz gerekmektedir. Daha sonrasında ise aldığnız bitcoini Binance ya da başka bir yabancı borcaya aktararak dilediğiniz altcoini alabilirsiniz. Bir başka yazımızda altcoinlerin nasıl alınabileceği hakkında sizlerle detaylı bir makale paylaşacağız.

TronCoin'in geleceği Var mı ?

Öncelikli olarak bu anlattıklarımızın günlük veya 2 -3 günlük yatırım yapanlar için olduğunu hatırlatalım. Uzun vadeli yatırım tavsiyesi makalelerimizi ileriki zamanlarda paylaşacağız.

Günlük olarak Borsa'da kazanmak istiyorsanız bir coini tavan fiyattan değilde taban fiyattan yakalamanız gerektiğini unutmayın. Örneğin Troncoin son 1 haftadır 0,22 dolar ile 0,15 dolar arasında gidip gelmektedir. Sizin dikkat etmeniz gereken troncoin düşüşe geçtiğinde onu 0,14 -0,16 arası dolardan yakalamak ve 0,20 ila 0,22 dolar arasında bozmaya çalışmak olacaktır. 0,15'den 100 dolara yaklaşık olarak 600 tane tron alabilmeniz mümkündür ve bu coindeki her 0,01 dolarlık artış size 5-6 dolar kar olarak yansıyacaktır. Tersini yapmanız durumunda ise zarara geçebilirsiniz Troncoini 0,20 dolar ila 0,22 dolar arasında iken almamanızı tavsiye ederiz. ( Günlük yatırım yapanlar için )

 

troncoin nedir trx nasıl alınır troncoinin geleceği var mı kripto para tron
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İsrail’in Yeni Başbakanı Naftali Bennett Oldu
İsrail’in Yeni Başbakanı Naftali Bennett Oldu
Rusya Türkiye'ye Uçuşları Kısıtladı
Rusya Türkiye'ye Uçuşları Kısıtladı