Ripple Nedir ? Ripple'nin Geleceği ?

Kripto Para birimlerinden birisi olan Ripple'yi tanıyalım.

Ripple Nedir ? Ripple'nin Geleceği ?
Ripple Nedir ? Ripple'nin Geleceği ? Serdar K

Bitcoin'den sonra kripto paralar arasındaki en büyük piyasa hacmine sahip olan Ripplede ki sert düşüş 2 Gündür devam ediyor. ( 08 ocak ) 7 Ocak tarihinde 3.50 dolar fiyatını bulan Ripple son 24 saatte 1.5 dolara yakın bir düşüş yani başka bir deyişle Yüzde 30'a yakın bir düşüş yaşadı. Yaşanan bu sert düşüşler sonrası ise birçok borsacının aklında hep aynı soru işareti oluştu. Ripple'nin geleceği var mı ?.

Öncelikle Ripple'yi tanıyalım. Bir sanal paraya yatırım yapmadan önce o sanal paranın arkasında kimlerin olduğunu , o sanal paranın piyasa hacmini ve geleceğini iyi araştırmanız gerekmektedir.Özellikle uzun vadeli yatırım yapanlar bu araştırmaları iyi yapmalıdır. Bizim bugünkü makalemiz ise Günlük yatırım yapanlara öneri niteliğinde olacaktır.

Ripple Nedir ?

Ripple’ın Şifreleme uzmanlarından David Schwartz Ripple’ın ne amaçla tasarlandığını şu şekilde anlatıyor: “Günümüzde kullandığımız ödeme sistemleri 80’li yılların başlarında kullandığımız eposta sistemleri gibi. Her internet sağlayıcısı müşterileri için kendi mail sistemlerini kurdu ve farklı sistemleri kullanan insanlar arlarında kolayca iletişime kuramıyorlardı. Ripple ise günümüzün ödeme sistemlerindeki bu benzer sorunu çözmek, birbirinden farklı çalışan ödeme sistemleri arasında bağ kurmak için tasarlandı.”

Ripple'nin Geleceği Var mı ?

Hangi Coin olursa olsun kar elde etmek için olabildiğince ucuz fiyattan almak her zaman riski minimumuma indirir. Birçok borsacının yaptığı en büyük hatalardan birisi coinleri yüksek fiyattan alıp daha sonra zarara geçtiğinde ise parasını çıkarmak için bunun eski fiyatına ulaşmasını beklemesidir. Bu riski en aza indirmek için coinleri olabildiğince taban fiyattan almaya çalışın Örneğin şu yazıyı yazdığımız tarih olan 8 Ocak 2018 saat 18.00 itibariyle 1 ripplenin fiyatı 2 .1 dolardır. Şu anda Ripple alınabilir bir fiyattadır. Ripple'nin 1 ayda ulaşabileceği en yüksek fiyat ise 4 dolar olacaktır. O sebeple Şu anda 2.1 dolardan Ripple aldığınız takdirde kara geçme ihtimaliniz artacaktır. ( Günlük ve Haftalık yatırım yapanlar için )

ripple alınır mı ripplenin geleceği ripple almalımıyım
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Berat Albayrak Yeni Ekonomik Modeli Açıkladı
Berat Albayrak Yeni Ekonomik Modeli Açıkladı
24 Haziran İYİ Parti Milletvekili Adayları isim Listesi Belli Oldu
24 Haziran İYİ Parti Milletvekili Adayları isim Listesi Belli Oldu