Bitcoin Neden Düşüyor ? Bitcoin Yükselişe Geçecek mi ?

En büyük sanal para birimi olan Bitcoinde'ki sert düşüş devam ediyor.

Bitcoin Neden Düşüyor ? Bitcoin Yükselişe Geçecek mi ?
Bitcoin Neden Düşüyor ? Bitcoin Yükselişe Geçecek mi ? Serdar K

Son zamanlarda popülaritesi oldukça artan ve birçok kişinin yatırım yapmaya başladığı Dünyanın en büyük sanal parası olan Bitcoinde'ki düşüş borsacıları telaşa düşürdü. Birçok bitcoin yatırımcısı '' Bitcoin Neden Düşüyor ? '' sorusunu sormaya başladı.

Bitcoin Neden Düşüyor ?

Bitcoin zaman zaman düşüşler yaşasa da daha sonrasında yine yükselişe geçmiş ve yatırımcılarını sevindirmişti. Bu sebeple bizim tavsiyemiz panik satışı yapmamanız ve bir süre daha beklemenizdir. Bitcoin'in şu anki düşüşü hakkında net bir bilgi olmasa da bu düşüşün devamlı olmayacağını ve tekrardan yükselişe geçeceğini tahmin ediyoruz.

Bitcoin Yükselişe Geçecek mi ?

Bitcoin çoğu zaman sert düşüşler yaşamış ve bu düşüşlerin ardından tekrar toparlanma sürecine girmiştir. Geçtiğimiz günlerde Bitcoin yine 18 Bin dolardan aniden 13 Bin dolar seviyesine düşmüş ama sonraki günlerde kendini toparlamıştır. Tahminimiz 1-2 Gün İçinde Bitcoin'İn tekrar yükselişe geçeceği yönündedir. Bu yazıyı yazdığımız an itibariyle Bitcoin'in fiyatı 14 Bin Dolar'dır. Bitcoin Güne 16.130 Dolar ile başlamıştı.

8 ocak bitcoin neden düşüyor bitcoin tekrar yükselecek mi bitcoin'in düşme sebebi nedir
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EYT’liler İle İlgili Flaş Gelişme
EYT’liler İle İlgili Flaş Gelişme
Ünlü Sanatçı Dilber Ay Vefat Etti
Ünlü Sanatçı Dilber Ay Vefat Etti