İclal Nergiz Kimdir ?

Türkiye'nin gündemine bomba gibi düşen hamile çocuklar skandalını ortaya çıkaran kişi ortaya çıktı.

İclal Nergiz Kimdir ?
İclal Nergiz Kimdir ? Serdar K

Gündeme düştüğü ilk günden beri büyük tartışmalara sebebiyet veren hamile çocuklar skandalında sular bir türlü durulmak bilmiyor. Olayla ilgili muhalefet ve hükümet harekete geçerek sorumluların cezalandırılması için gereken ne varsa yapılacağını belirttiler. Öte yandan olayın ortaya çıkmasını sağlayan ve bu skandala sessiz kalmadığı için görev yeri 2 defa değiştirilen hastane personelinin kim olduğu da ortaya çıktı.

Olayın ortaya çıkmasını sağlayan kişi İclal Nergiz isimli bir hastane personeli.Şimdilerde tüm Türkiye bu kahraman kadını konuşuyor.

İclal Nergiz Kimdir ?

İstanbul'da bulunan bir hastanede 115 hamile çocuk skandalını ortaya çıkaran hastane personeli olarak tanındı. Bu sorumluluğu ona pahalıya mal oldu ve çalıştığı hastane tarafından kendisine hem soruşturma açıldı hem de 2 defa görev yeri değiştirildi. Bunlara rağmen olayın peşini bırakmayan İclal Nergiz, bu olayın Tüm Türkiye'ye yayılmasına ve ses getirmesine önayak oldu. Kariyerini ve çalışma hayatını riske ederek bu skandal karşısında sessiz kalmayan kahraman kadın Tüm Türkiye'nin takdirini topladı.

 

iclal nergiz kimdir iclal nergiz röportaj iclal nergiz nereli iclal nergiz kimdir iclal nergiz röportaj iclal nergiz görev yeri iclal nergiz nereli
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Berat Albayrak Yeni Ekonomik Modeli Açıkladı
Berat Albayrak Yeni Ekonomik Modeli Açıkladı
24 Haziran İYİ Parti Milletvekili Adayları isim Listesi Belli Oldu
24 Haziran İYİ Parti Milletvekili Adayları isim Listesi Belli Oldu