Çorum’da Mezarlık’ta Ağlayan Kız Kim?

Çorum’da mezarlıkta ağlayan gizemli kızın kim olduğu herkesin merak ettiği konu oldu. Birkaç gündür Çorum’da bulunan bir mezarlıkta ağlayan gizemli kızı bulmak için Çorum merkez ve ilçelerinin yanı sıra çevre il ve ilçeler başta olmak üzere Türkiye’nin her yerinden akın akın Çorum’a kitleler akıyor. Herkes bu sır dolu kızın kim olduğunu merak ediyor. Peki Çorum’da mezar başında ağlayan kız kim, mezarlıkta ağlayan kız bulundu mu?

Çorum’da Mezarlık’ta Ağlayan Kız Kim?
Çorum’da Mezarlık’ta Ağlayan Kız Kim? Anahaberim

Gizemli ve sır dolu olay, Çorum merkezdeki bir mezarlıkta yaşandı. Bu gizemli olay ise başta Çorum halkı olmak üzere tüm Türkiye’nin dikkatini çekti.

 İşte Çorum’da mezarlıkta ağlayan kızın hikayesi

Her şey, mezarlık görevlilerinin gece saatlerinde bir mezarın başında ağlayan bir kızı görmesiyle başladı. Görevliler, mezar başında ağlayan genç kızı görünce genç kızı uyarmak için mezara doğru gittiğinde genç kız bir anda ortadan kayboldu. Bu durum karşısında korkan ve panikleyen mezarlık görevlileri durumu anlamada güçlük çekti. Bir anda bu gizemli olay halk arasında yaygın bir şekilde fısıltı gazetesi gibi yayıldı. Bu durumu duyanlar mezara akın etti. Birkaç gündür özellikle gece vakitlerinde mezarlığa doğru akın eden halk, mezar başında ağlayan kızı görmek için harekete geçti. Çorum’da bulunan Ulu Mezarlık’ta ki Fatma Ç’nin mezar başında geceleri ağlayan kızın bulunması için mezarlık görevlilerinin yanı sıra güvenlik görevlileri de bu gizemi çözmeye çalışıyor. Bayram arefeleri hariç az miktarda ziyaretçi alan bu mezarlık bu günlerde çok kalabalık bir şekilde ziyaretçi ağırlıyor. Mezarlığa akın eden kitleler, Fatma Ç’nin mezarı başında dua ediyor. Ayrıca bu sır dolu kızın olayının çözümlenmesi için mezarlığa Fotokapan yerleştirildi. Fotokapan ile mezar başında ağlayan kızın tespit edilmesi planlanıyor.

 

Şimdilik mezar başında ağlayan kızın kim olduğu konusunda bilgi sahibi olunamadı. İleriki zamanlarda bu gizemin çözülmesi bekleniyor.

 

 

çorum mezarlıkta ağlayan kız mezarlıkta ağlayan kız kim mezarlıkta ağlayan kızın hikayesi mezarlıkta ağlayan kız bulundu mu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İsrail’in Yeni Başbakanı Naftali Bennett Oldu
İsrail’in Yeni Başbakanı Naftali Bennett Oldu
Rusya Türkiye'ye Uçuşları Kısıtladı
Rusya Türkiye'ye Uçuşları Kısıtladı