Rus Dede İçinde Şeytan Var Deyip Torununu Sobaya Attı

Rusya’da akıllara durgunluk veren vahşet olayı yaşandı. 53 yaşında olduğu belirtilen Rus dede, 2 yaşındaki torununu yanan sobaya attı. Anneannesinin imdat çağrıları sonucu imdada gelen komşuları tarafından sobadan çıkarılan bebeğin hastanedeki tedavisi sürüyor.

Rus Dede İçinde Şeytan Var Deyip Torununu Sobaya Attı
Rus Dede İçinde Şeytan Var Deyip Torununu Sobaya Attı Anahaberim

Feci olay, Rusya’nın Omsk Kentinde meydana geldi. Henüz ismi belirtilmeyen 53 yaşındaki bir şahıs, annesi çalışırken kendilerinde olan 2 yaşındaki torununun içinde şeytan var deyip yanan sobanın içine attı. Bebeğin Anneannesi ile içki içerken ani bir hareketle ayağa fırlayan dede, anneannesinin kollarında olan 2 yaşındaki torununu aniden yanan sobanın içine attı. Anneannesinin çığlıklarını duyup eve gelen komşular, yanan bebeği sobanın içerinden güç bela çıkardı.


Komşuların acil servisi aramasının ardından olay yerine gelen sağlık ekipleri, bebeği hastanenin yoğun bakım ünitesine kaldırdı. Halen durumu ciddiyetini koruyan talihsiz bebeğin hastanedeki tedavisi sürüyor. Bebeğin annesi Irina Andreeva isimli kadının çalışırken bebeğini dedesine ve anneannesine bıraktığı polis kayaklarınca açıklandı. Sarhoş oldukları sürülen dedesi ve anneannesi hakkında polis ekiplerince soruşturma başlatıldı.

rusya şeytan bebek
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EYT’liler İle İlgili Flaş Gelişme
EYT’liler İle İlgili Flaş Gelişme
Ünlü Sanatçı Dilber Ay Vefat Etti
Ünlü Sanatçı Dilber Ay Vefat Etti