Eşlerine Not Bırakan kadınlar Birlikte PUBG Oynadıkları Kişinin Annesinin Evinde Bulundu

Kütahya’da eşlerine çeşitli notlar bırakarak sırra kadem basan abla-kardeş nihayet bulundu. Sır şekilde ortadan kaybolan abla-kardeşin son zamanların en popüler oyunlarından PUBG oynarken oyunda tanıştıkları kişinin annesinin evinde bulundu.

Eşlerine Not Bırakan kadınlar  Birlikte PUBG Oynadıkları Kişinin Annesinin Evinde Bulundu
Eşlerine Not Bırakan kadınlar  Birlikte PUBG Oynadıkları Kişinin Annesinin Evinde Bulundu Anahaberim

Geçtiğimiz günlerde Kütahya’da eşlerine “Gittiğin işten dolayı değiştin, seni istemiyorum” ve "Benimle ilgilenmedin kahvelere gittin. Evlilik buraya kadar" yazılı notları bırakan abla-kardeş, sırra kadem basıp ortadan kaybolmuştu. Dört yıllık evli olan 22 yaşındaki Ayşen Daşgın ve 1 yıldır evli olan kardeşi 17 yaşındaki R.K. ile birlikte PUBG isimli online oynanan oyunu oynadıkları sırada bir kişi ile tanıştı. Notları bırakıp ortadan kaybolan kardeşlerin oyunda tanıştıkları kişinin Osmaniye’de bulunan annesinin evinde bulundukları ihbarını alan polis ekipleri eve baskın yaparak kardeşleri buldu. 


Osmaniye Adnan Menderes Caddesi üzerinde bulunan H:Y.’ye ait işyerinde bulundukları ihbar edildi ancak kardeşler bu iş yerinde bulunamadı. H.Y ise kardeşleri tanıdığını, sosyal medya üzeri tanıştıkları ifade edip anneleri ile birlikte kaldıklarını ifade etti. Beyan edilen adrese baskın yapan polis ekipleri, kayıp kardeşleri buldu. 

Kardeşlerin alıkoyulmadıkları, kendi istekleri ile adreste bulundukları ifade edildi. Henüz 17 yaşında olan R.K, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne teslim edildi. Kardeşlerden Ayşen Daşgın ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı. H.Y isimli şahıs hakkında başlatılan adli işlemlerin ardından da serbest bırakıldığı belirtildi.

pubg kütahya kayıp kardeşler
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EYT’liler İle İlgili Flaş Gelişme
EYT’liler İle İlgili Flaş Gelişme
Ünlü Sanatçı Dilber Ay Vefat Etti
Ünlü Sanatçı Dilber Ay Vefat Etti