92 Yaşındaki Komşusunu Öldüren Şahıs Tutuklandı

Aydın'da yalnız yaşayan 92 yaşındaki komşusuna tecavüz ederek öldüren 23 yaşındaki A. Ç. "Kasten adam öldürmek" suçlamasıyla tutuklanarak cezaevine gönderildi.

92 Yaşındaki Komşusunu Öldüren Şahıs Tutuklandı
92 Yaşındaki Komşusunu Öldüren Şahıs Tutuklandı Anahaberim

Türkiye, bu iğrenç haberle çalkalanıyor. Aydın’da yalnız yaşayan 92 yaşındaki Hanım Pınarlı isimli kadın, dün gece saat 22:00 sıralarında 23 yaşındaki A. Ç. İsimli şahış tarafından vahşice katledildi. Pınarlı’nın kapısının açık olduğunu gören komşuları, içeri girdiklerinde evin dağınık olduğunu gördü. Tek tek odalara bakan komşular, Pınarlı’yı yerde hareketsiz yatarken buldu. Olayın sağlık ekipleri ve güvenlik güçlerine bildirilmesinin ardından olay yerine çok sayıda sağlık ve güvenlik ekibi sevkedildi.

Boğularak ve tecavüz edilerek öldüğü tesbit edilen kadının failinin yakalanması için yapılan çalışmalarda MOBESE görüntüleri incelendi. Yapılan incelemelerde hakkında çok sayıda hırsızlık kaydı bulunan Aytu Çetin isimli şahıs tesbit edildi. 23 yaşındaki Aytu Çetin, Nazilli ilçesinde bir otelde kıskıvrak yakalandı.

Çetin’in talihsiz yaşlı kadınla komşu olduğu belirlenirdi ve ayrıca katilin  iç çamaşırında Pınarlı’ya ait kan lekeleri  görüldü. Cinayet zanlısı Çetin, olayda alkollü olduğunu ve bir şey hatırlamadığını ifadesinde belirtti.

Zanlı "Kasten adam öldürmek" suçlamasıyla tutuklandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İsrail’in Yeni Başbakanı Naftali Bennett Oldu
İsrail’in Yeni Başbakanı Naftali Bennett Oldu
Rusya Türkiye'ye Uçuşları Kısıtladı
Rusya Türkiye'ye Uçuşları Kısıtladı