Marok Uyuşturucu Nedir?

Sakarya Emniyet Müdürlüğüne bağlı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube ekipleri, Marok adı verilen uyuşturucuyu ele geçirdi. 280 Gram Marok uyuşturucu ele geçiren ekipler, Marok'u incelenmek üzere İstanbul Kriminal Labaratuvarı’na gönderdi. Olayla ilgili 3 kişi gözaltına alınırken, Türkiye'de ilk defa ele geçirilen bu uyuşturucunun özelliklerinin tespit edilmesi bekleniyor.

Marok Uyuşturucu Nedir?
Marok Uyuşturucu Nedir?

Türkiye, Bonzai ve sentetik cannabinoid'in dehşetinden henüz kurtulmamışken Sakarya'da ele geçirilen Marok adlı uyuşturucunun dehşeti ortaya çıktı. Bonzaiden daha tehlikeli olan bu uyuşturucu türünün başka hangi illerde piyasada satıldığı henüz bilinmiyor..

Sakarya Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, uyuşturucu yaptıkları belirtilen M.B. (40), B.B. (38) ile Ö.F.’yi (20). adlı şahısları gözlatına aldı. Gözaltına alınan şüphelilerden 40 yaşındaki M.B'nin evinde yapılan aramada 220 adet metal para büyüklüğünde 280 gram Marok uyuşturucu ele geçirildi.

Marokun Fiyatı Dudak Uçuklatıyor

Ele geçirilen Marok'un bonzai ve sentetik cannabinoid adlı uyuşturucu gibi etkili olduğu belirtildi. Marok'un Fas ülkesinde esrar ve sentetik uyuşturucunun karıştırılmasıyla elde edildiği öğrenildi.

Marok madeni para büyüklüğündeki uyuşturucu hapların tanesi 80 ile 100 TL arasında satıldığı da ortaya çıktı.

marok marok fiyatı marok nedir maron nasıl elde ediliyor
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EYT’liler İle İlgili Flaş Gelişme
EYT’liler İle İlgili Flaş Gelişme
Ünlü Sanatçı Dilber Ay Vefat Etti
Ünlü Sanatçı Dilber Ay Vefat Etti