Türkiye'de Apple Watch Fiyatı

Apple'ın akıllı saati Watch'un Türkiye'den beklentisi büyük. Apple'ın, teknoloji harikası yeni ürünü iddialı olarak piyasaya girdi.

Türkiye'de Apple Watch Fiyatı
Türkiye'de Apple Watch Fiyatı

Geçtiğimiz hafta Türkiye'de satışa çıkan Apple'ın akıllı saati Watch'un beklentisi büyük. Teknoloji konusunda oldukça fazla harcama yapan ülkemizde güzel paralar kazanmak isteyen firma bu konuda reklam çalışmalarına başladı. Televizyon üzerinden ve internette yayımlanacak reklam filmleri ve bannerları hususunda çalışan firma Apple  Watch markasını insanların hafızasına kazımak istiyor.

Ülkemizde satışa sunulan en ucuz Apple Watch an itibar ile 1250 TL'den satışa sunulmuş durumda, en pahalı Apple Watch modeli ise sarı altın kasalı Watch olarak tanımlanana ve  56 Bin TL'ye satılan model olarak göz önüne seriliyor.

 

 

Ülkemizde mağazalarda satışa çıkmadan önce Türkiye'de internet e-ticareti denilince akla gelen önemli iki firma Markafoni ve Morhipo, Apple Watch'u yurt dışından ithal ederek satışa sunmuştu. Mağazalarda bulunmamasına rağmen satışı yapılan Apple Watch marka akıllı saatlerin oldukça hızlı satıldığını belirten markalar bu konuda memnuniyetlerini dile getirmişti.

Dünya çapında yılın son çeyreğinde Apple tarafından açıklanan istatistiklere göre toplam 2,5 - 3,5 Milyon arası Watch akıllı saati satılmış. Orta ölçekli akıllı telefon ile aynı fiyata sahip ürün için Türkiye piyasası biraz daha durgun geçecek gibi görünüyor. İnsanlar akıllı telefonum varken neden alayım? Şeklinde düşünceler içerisinde olduğu ülkemizde diğer firmaların akıllı saatleri yeterince ilgi görmemişti.

Apple, teknoloji konusunda öncü firma olmaya devam ediyor. Akıllı saat sektörüne de imzasını koyan firmanın bir sonraki hamlesi ne olacak merak konusu. Yeni teknolojilerin üretimi için çok yüksek miktarda paraları arge çalışmalarına harcayan firmanın devrimsel bir teknoloji peşinde olduğu dedikoduları internette yayılmakta, bakalım Apple'ın yeni teknolojisi nasıl bir şey olacak ve insanların hayatlarına nasıl bir etkide bulunacak.


apple akıllı saat akıllı saat fiyatı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Berat Albayrak Yeni Ekonomik Modeli Açıkladı
Berat Albayrak Yeni Ekonomik Modeli Açıkladı
24 Haziran İYİ Parti Milletvekili Adayları isim Listesi Belli Oldu
24 Haziran İYİ Parti Milletvekili Adayları isim Listesi Belli Oldu