Türkiye'nin Komünist Başkanının yeni icraatı

Türkiye'nin Komünist Başkanının yeni icraatı

Tunceli'de faaliyetlerini sürdürmekte olan tek Komünist belediye başkanı verilen hizmetleri incelediğimizde insanlara kaliteli bir belediyecilik anlayışı sunuyor. Türkiye'nin tek Komünist belediye başkanı olan Fatih Mehmet Maçoğlu’nun son icraatı ise 1 saat boyunca kitap okuyan her bir bireye 1 saat boyunca bisiklet turu hediye kampanyası ülke genelinde büyük bir yankı buldu. Takdire şayan bir uygulama olan bu yeni icraat ülke genelinde sosyalist ya da ve liberaller tarafından da takdirle karşılandı. Tunceli'nin Ovacık ilçesinde yer alan Fatih başkan yaptığı görüşmeler sonucunda 5 tanesi çocuklar 4 tanesi kadınlar ve 6 tanesi de büyükler için olmak üzere 15 tane dağ bisikleti ile kiralamak yerine halkın kitap okuması karşılığında hizmete sunulmuş olduğunu belirtti.

 

Bu durumda Türkiye genelinde birçok belediye tarafından uygulanması gereken sosyal belediyecilik anlayışları arasında yer almalı ve pek çok insanın bu duruma büyük bir beğeni ile yaklaştığı görülecektir. Kiralamak yerine insanlara bir toplum hizmeti verilmesini sağlamak, insanların sportif faaliyetlere ilgisini arttırmak bu tip uygulamalarla çok daha iyi bir sonuç elde ediliyor olduğunu gösterir.

Mersin dağcılık kulübünün katkılarıyla çocuklar ve yetişkinler bisiklet turuna çıkabilecek;

Mersin dağcılık kulübü tarafından gönderilmiş olan bu dağ bisikletleri pek çok insanın katkı sağlaması sonucunda toplanmış paralarla alınmış ve kampanya dâhilinde özellikle çocuklara kitap okumanın zevkini yaşatmasını sağlayacaktır. Böylelikle bisiklet turu ile ödüllendirilmesini sağlamış olması çocuklar üzerinde zihnen gelişim sağlayacak ve sportif faaliyetlerde aktif bir rol almasını sağlayacak olması da önem arz eden durumlar arasında yer almasını sağlamıştır.

Belediyecilik kavramına Türkiye’de yeni bir bakış açısı getiren bir Komünist sistem “Komünist” kelimesinden çekinen insanlar üzerinde güzel bir algı yaratmaya uygulamaları ile beraber devam ediyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ünlü Sanatçı Dilber Ay Vefat Etti
Ünlü Sanatçı Dilber Ay Vefat Etti
Ankara’da Kazada 1 Asker Şehit Oldu! Şehidin Kimliği Belli Oldu!
Ankara’da Kazada 1 Asker Şehit Oldu! Şehidin Kimliği Belli Oldu!