2015 Ramazan Bayramı Hava Durumu

2015 Ramazan Bayramı Hava Durumu

Bu yıl kavurucu sıcak günlerde tuttuğumuz Ramazan Ayı orucunun bitmesine bir haftadan kısa bir süre kaldı. Bazı il ve ilçelerde ise halen güneş yeteri kadar kendisini göstermedi. Türkiye’nin bir kısmı kavrulurken bir kısmı da henüz kış ayından çıkmamış durumda. Bu durumda Herkesin merak ettiği konu Ramazan Bayramında hava durumu nasıl olacak.

 

 

 Uzmanların görüşleri,meteorolojinin hava tahmin raporuna göre Ramazan Bayramı nasıl geçecek?

Bu yıl Ramazan bayramı tatili 16-17-18-19 Temmuz günlerindedir. Yılın hemen hemen en sıcak günleri olarak bilinen bu günlerde Ramazan Bayramını kutlayan halkımızın nelere dikkat etmesi gerektiğini belirtmekte fayda var.

Peki Ramazan Bayramı Havalar nasıl olacak?

4 gün yani tüm Ramazan Bayramı boyunca hava güneşli olacak.. Ramazan tatili boyunca ülkemizde yağış beklenmiyor. Ramazan bayramı günleri dahil arife günü çok sıcak geçecek. Ülkemizde en düşük sıcaklar 25 en yüksek sıcaklıklar ise 45 derece civarında seyredilmesi bekleniyor. Marmara Bölgesinde ise 26-36 derece arasında seyretmesi bekleniyor.

Uzmanlar bu yıl çok sıcak günlerde olan Ramazan Bayramı tatilinde özellikle çocukların dikkat etmeleri gerektiğini vurguladı. Özellikle ramazan orucunu tutanlar ve bir anda normal bir gün geçirmeye çalışanlar yemeğe ve içmeye çok dikkat etmeleri gerekir.

Anahaberim.com Sitesi Yönetimi Adına

Şimdiden Ramazan Bayramını Kutlar, Sağlıklı ve Huzurlu Bir Bayram Geçirmenizi Yüce Allah’tan Dileriz.

Not: Özellikle aracıyla tatile çıkan vatandaşların yollarda çok dikkatli olmalarını ve kazalara sebebiyet verecek her türlü davranıştan kaçınmalarını temenni ediyoruz.

 


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ünlü Sanatçı Dilber Ay Vefat Etti
Ünlü Sanatçı Dilber Ay Vefat Etti
Ankara’da Kazada 1 Asker Şehit Oldu! Şehidin Kimliği Belli Oldu!
Ankara’da Kazada 1 Asker Şehit Oldu! Şehidin Kimliği Belli Oldu!