Gündemi Sarsan İddia: Kenan Işık öldü mü ?

Gündemi Sarsan İddia: Kenan Işık öldü mü ?

Son günlerde bir çok dedikodunun yayıldığı sosyal medya üzerinde dün gece yayılan haber bir anda gündeme bomba gibi düştü. Beşiktaş Belediye Başkanı Avukat Murat Hazinedar gece geç saatlerinde sosyal medya üzerinden yayınladığı bir mesaj ile adeta ortalığın karışmasına neden oldu.


Kim Milyoner olmak ister adlı program sunuculuğu ile milyonlarca insanın kalbinde taht kuran Kenan Işık uzun süredir yaşam mücadelesi veriyor. Bugüne kadar hakkına bir çok kez öldü haberleri çıkmasına rağmen ailesi bu haberleri yalanmaya devam ediyor. Sosyal medya hesabı Twitter üzerinden dün gece yayınladığı mesaj ile Beşiktaş Belediye Başkanı Avukat Murat Hazinedar bir anda ülke gündemine oturma başarısını gösterdi. 


Beşiktaş Belediye Başkanı Avukat Murat Hazinedar’ın Sosyal medya hesabı Twiter üzerinden yayınladığı mesajda "Değerli tiyatro sanatçımız Kenan Işık'ı kaybettik. Onu daima gülen yüzüyle anımsayacağım. Mekanı cennet olsun “ açıklamasını yaptı . Bu durum bir anda Twitter’in gündemine oturdu. Ancak ilerleyen saatlerde Kenan Işık’ın ailesi bu konu hakkında çok önemli bir açıklama yaptı ve Kenan Işık’ın sağlık durumu hakkında önemli açıklamalarda bulundu . Kenan Işık bundan yaklaşık olarak 2 sene önce geçirdiği beyin kanaması sonrası hastanede tedavi altına alınmıştı. 4 saat süren operasyon sonrası hastanenin yoğun bakımında tedavi altında bulunan Kenan Işık’ın hayatta olduğu ve sağlık durumunun hala ciddiyetini koruduğu gelen haberler arasında

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Berat Albayrak Yeni Ekonomik Modeli Açıkladı
Berat Albayrak Yeni Ekonomik Modeli Açıkladı
24 Haziran İYİ Parti Milletvekili Adayları isim Listesi Belli Oldu
24 Haziran İYİ Parti Milletvekili Adayları isim Listesi Belli Oldu