Galatasaray’da karabulutlar …

Galatasaray’da karabulutlar …

Bu sezon başında sezona şampiyonluk parolası ile yola çıkan ancak henüz ligin ikinci yarısının başlarında şampiyonluk yarışında büyük yara alan Galatasaray’da yeni krizler ortaya çıkmaya başladı bile.


 

 

Duygun Yarsuvat yönetiminden Mayıs ayında takımı devralan Dursun Özbek yönetimi alınan kötü sonuçlar sonrası seçim kararı haberleri tartışılıyor. Özellikle takımın en önemli yıldızlarından olan Wesley Sneijder’in takım üzerinde büyük etkiler bıraktığı haberlerinin ardından Wesley Sneijder’in Mustafa Denizli ile çalışmak istemediği gelen haberler arasında yer alıyor. Geçen sezon Galatasaray’ın şampiyonluğu ve 4. Yıldızı kazanmasında büyük başarı sahibi olan Wesley Sneijder’in bu sezon ortasında takımdan gönderilen Hamza Hamzaoğlu ile yolların ayrılmasında en etkili olan isim olması kulüpte büyük ses getirdi. Yönetimin Hamza Hamzaoğlu’nu göndermeden önce takımın en önemli parçası olan Hollandalı yıldız oyuncu Wesley Sneijder’e danışması takım içinde çatlak seslerin çıkmasına neden oluyor.

 

Geçen hafta derbi maç öncesi yakın dostu olan Kıvanç Tatlıtuğ’un düğün törenine giden Wesley Sneijder , Mustafa Denizli tarafından cezalandırılarak Trabzonspor maçında kulübede başladı. Sneijder ve Denizli arasında soğuk savaşın yaşandığı bu dönemde yönetimin ve Mustafa Denizli’nin arasında büyük bir sorun oluştu. Wesley Sneijder’in takımın başında Mustafa Denizli’yi istememesi üzerine hocanın bu konu hakkında nasıl bir tepki vereceği merak konusu olmaya başladı. Wesley Sneijder’in Galatasaray’da geleceği ise tartışma konusu oldu. Avrupa’dan alınacak cezası sonrası Wesley Sneijder’in takımdan ayrılacağı hakkında haberler çıkmaya başladı .


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EYT’liler İle İlgili Flaş Gelişme
EYT’liler İle İlgili Flaş Gelişme
Ünlü Sanatçı Dilber Ay Vefat Etti
Ünlü Sanatçı Dilber Ay Vefat Etti