İzdivaç programları kalkıyor!

İzdivaç programları kalkıyor!

Son yıllarda artan evlilik programları artık tarih olmaya hazırlanıyor. Özellikle artık konusun dışında bir çok olayın meydana geldiği programlar RTÜK tarafından kaldırılmaya hazırlanıyor.

 

 

 

Esra Erol’un ayda 1 milyon , Seda Sayan’ın 400 bin , Zuhal Topal’ı ise 250 bin lira aylık paralar kazandığı programlar artık tarih olmaya hazırlanıyor. Ülkemizde artan boşanmalar sonrası artık televizyon programlarında eş adayı aramaya başlamalar çok moda oldu. Kanal D, Avt , Fox Tv gibi ülkenin önemli kanallarının başında gelen kanallarımızda milyonlarca insan tarafından izlenen evlilik programlarının artık çığırından çıkmasından dolayı RTÜK bu konu hakkında yaptırım kararı aldı.

 

RTÜK’ün bu kararı sonrası Başbakan Ahmet Davutoğlu’da bu konu hakkında açıklamalarda bulundu ve bizim aile kültürümüzü yansıtmayan programlar var bu programlarda kapalı paravanlar ardında aile kurulmaz gibi açıklamalarından sonra RTÜK bu tarz programlar hakkında çalışmalarına hız verdi.

 

Programlarının genel olarak içeriklerine baktığımız zaman ilk zamanlarda gayet normal bir şekilde ilişki bulmaya çalışan programların artık reyting uğruna çığırından çıktıkları açık açık ortada. Son zamanlarda özellikle programlara çıkan adayların tamamen showa yönelik hareketleri bir çok kesimden tepkiler almış ve RTÜK’ün dikkatinden kaçmamıştı.

 

Seda Sayan , Esra Erol ve Zuhal Topal gibi yüksek maaş alan isimlerin RTÜK’ün bu programları yayından kaldırmasından sonra nasıl tepkiler vereceği merak konusu olmaya başladı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Berat Albayrak Yeni Ekonomik Modeli Açıkladı
Berat Albayrak Yeni Ekonomik Modeli Açıkladı
24 Haziran İYİ Parti Milletvekili Adayları isim Listesi Belli Oldu
24 Haziran İYİ Parti Milletvekili Adayları isim Listesi Belli Oldu