haberler
Baba Vanga’nın 2018 Kehanetleri Nedir? Baba Vanga’nın  2018 kehanetleri Tutacak mı?

Baba Vanga’nın 2018 Kehanetleri Nedir? Baba Vanga’nın 2018 kehanetleri Tutacak mı?

Ünlü Bulgar kahin Baba Vanga’nın kehanetleri arasında 2018 yılı ile ilgili 2 önemli kehanet var. Vanga’nın 2018 kehanetleri tutacak mı? sorusu herkesin merak ettiği bir konu.

Dünya Haberleri - 2017-12-25 18:56:52

IŞİD terör örgütünün yükselişi, İkiz Kulelere yapılan saldırı başta olmak üzere çok sayıda olayı daha önceden kehanetleri yoluyla söyleyen Bulgar Baba Vanga’nın önümüzdeki yıl ile ilgili kehaneti herkesin çokça merak ettiği konu oldu. Şayet 2018 kehanetleri tutarsa bir süper güç ünvanını başka bir güce kaptıracak.

1996’da ölen Bulgaristanlı kadın kahin, ölmeden önce  bu yüzyılımız dahil önümüzdeki yüzyıllarla ilgili çok sayıda çarpıcı kehanetleri bulunuyor. Brexit, İkiz Kuleler ve IŞİD’in yükleşini daha önceden tahmin ederek herkesin dikkatini üstüne çeken Vanga’nın 2018 ile ilgili kehanetleri şöyle; Venüs gezegeninde yeni bir enerji biçimi keşfedilecek ve ABD (Amerika Birleşik Devletleri) süper güç ünvanını Çin’e devredecek.


Şimdilik bunlar sadece Baba Vanga’nın tahminleridir. Gerçeklik payı henüz olmayan bu kehanetlerin olup olmayacağını tarih gösterecek.

 

DİĞER HABERLER