haberler
24 Haziran CHP Milletvekili Adayları Listesi Belli Oldu

24 Haziran CHP Milletvekili Adayları Listesi Belli Oldu

24 Haziran erken seçimlerinde CHP'den aday olanların isim listesi belli oldu.

Gündem Haberleri - 2018-05-21 23:20:06

24 Haziran erken seçimlerinde CHP'den milletvekili adayı olanların isim listesi belli oldu. İşte 24 Haziran CHP milletvekili adayları isim listesi.

ADANA
1-AYHAN BARUT

2-ORHAN SÜMER

3-MÜZEYYEN ŞEVKİN

4-BURHANETTİN BULUT

5-OYA TEKİN

6-OSMAN BERKE DUVAN

7-MEHMET SABAHŞEN

8-MUSTAFA KEMAL ÖZKAN

9-BÜLENT ÖĞRÜ

10-GÖKÇE PİŞKİN

11-BERFU SALICI YAKIT

12-SIDIKA HALICIOĞLU

13-ONUR AKPINAR

14-ÖZGÜR ULAŞ ILGIN

15-GÜVEN BOĞA

ADIYAMAN
1-ABDURRAHMAN TUTDERE

2-MUSTAFA HAKKAN KILINÇ

3-MAHMUT NEDİM EVLİ

4-SONGÜL VARKİ YILDIRIM

5-MÜSLÜM ASLANOĞLU

AFYON
1-BURCU KÖKSAL

2-AHMET HAKAN UYAN

3-İSMAHAN NERGİZ

4-RAMAZAN AKGÖZ

5-ERTUĞRUL YILMAZ

6-MEHMET KEMAL DEMİRKIRKAN

AĞRI
1-KEMALETTİN KOÇAK

2-MUHAMMED ASLAN

3-MEHMET SIDDIK YEL

4-MURAT YILDIRIM

AMASYA
1-MUSTAFA TUNCER

2-ARİFE SERPİL SARAÇOĞLU

3-HÜSEYİN ACAR

ANKARA 1. BÖLGE
1-TEKİN BİNGÖL

2-LEVENT GÖK

3-ALİ HAYDAR HAKVERDİ

4-BÜLENT KUŞOĞLU

5-GAMZE TAŞCIER

6-EKREM KEREM OKTAY

7-MEHMET HADİMİ YAKUPOĞLU

8-HÜSEYİN TARIK ŞENGÜL

9-ALİ HİKMET AKILLI

10-AYLİN YAMAN

11-UMUT ERARSLAN

12-KAMER GÖZAÇIK ŞEN

13-CANSEL GÜVEN

ANKARA 2. BÖLGE
1-NİHAT YEŞİL

2-YILDIRIM KAYA

3-SEMRA DİNÇER

4-KENAN NUHUT

5-MURAT KAVUNCU

6-BEKİR SAMİ DOĞAN

7-ALİBEY YÜKSEL ORTAOKUL

8-MUSTAFA NADİR ER

9-SUNA KERİMOĞLU

10-DENİZ ÇAKIR

11-BARIŞ CAN SARAÇOĞLU

ANKARA 3. BÖLGE
1-AHMET HALUK KOÇ

2-MURAT EMİR

3-AHMET ERSEN ÖZSOY

4-SERVET ÜNSAL

5-ALİ BAŞKARAAĞAÇ

6-AHMET MEŞE

7-UMUT AKDOĞAN

8-BATTAL YILDIZ

9-GÜLŞAH DENİZ ATALAR

10-TEMEL BORGA BUDAK

11-İLKE ÇAKAR

12-BİLAL YILMAZ

ANTALYA
1-DENİZ BAYKAL

2-ÇETİN OSMAN BUDAK

3-RAFET ZEYBEK

4-AYDIN ÖZER

5-SEMİH ESEN

6-FİGEN ALBUGA ÇALIKUŞU

7-SEVGİ DOĞAN

8-NAZMİ GÜNDÜZ

9-ŞENGÜL YEŞİLDAL

10-NUSRET BAYAR

11-VAHAP TUNCER

12-KEMAL BİLAL ÖNER

13-ALİ TAKAVUT

14-SİBEL GEZEN

15-ÖZLEM ŞAHİN

16-İSMAİL HAKKI GÜL

ARTVİN
1-UĞUR BAYRAKTUTAN

2-YALÇIN EMİRALİOĞLU

AYDIN
1-BÜLENT TEZCAN

2-HÜSEYİN YILDIZ

3-SÜLEYMAN BÜLBÜL

4-MUSTAFA İBERYA ARIKAN

5-ÖZLEM BURCU UĞAN SEVİM

6-KAAN ERÇETİN

7-KEMAL GÜNERİ

8-FULYA ÜSTÜNDAĞ

BALIKESİR
1-AHMET AKIN

2-FİKRET ŞAHİN

3-ENSAR AYTEKİN

4-İRFAN BARIŞ

5-SEVAL BOZKURT

6-ENDER BİÇKİ

7-NEŞE ZENGİN

8-BERRİN GENÇOĞLU

9-OĞULCAN KOÇAK

BİLECİK
1-YAŞAR TÜZÜN

2-FAİK AKARKARASU

BİNGÖL
1-VAHDETTİN UZUNYAYLA

2-MEHMET EVRAN

3-ÇETİN SAĞSÖZ

BİTLİS
1-SIDDIK GÖZEGER

2-SÜLEYMAN BAŞTÜRK

3-TUFAN SUBAŞI

BOLU
1-TANJU ÖZCAN

2-ÖZER ÖZCAN

3-HÜSEYİN CAHİT ÇINGI

BURDUR
1-MEHMET GÖKER ÜNİVERSİTE

2-RECEP MUTLUCAN

3-OSMAN GÖK

BURSA 1.BÖLGE
1-LALE KARABIYIK

2-ERKAN AYDIN

3-NURHAYAT ALTACA KAYIŞOĞLU

4-KAYIHAN PALA

5-ÖZGÜR ERDURSUN

6-GÜRKAN ESEN

7-DENİZ BAYKAL

8-SERKAN ÖZTÜRK

9-İBRAHİM MART

10-AYTAÇ ŞAHİN

BURSA 2.BÖLGE
1-ORHAN SARIBAL

2-YÜKSEL ÖZKAN

3-MUSTAFA ŞENYURT

4-ERKAN DÖNMEZ

5-SÜLEYMAN AYYILMAZ

6-ŞAHİN SEVİNÇ

7-MERAL ALTUNTAŞ

8-KEMAL ATAN

9-BARAN GÜNEŞ

10-HÜLYA DİNK

ÇANAKKALE
1-MUHARREM ERKEK

2-ÖZGÜR CEYLAN

3-METİN ÜMİT URAL

4-SONGÜL ŞENTÜRKLÜ

ÇANKIRI
1-MURAT BERAT ATALAY

2-İBRAHİM GÖNÜLTAŞ

ÇORUM
1-TUFAN KÖSE

2-BURÇİN SOLMAZ POLAT

3-GÜRSEL YILDIRIM

4-MEHMET TAHTASIZ

DENİZLİ
1-GÜLİZAR BİÇER KARACA

2-KAZIM ARSLAN

3-HAŞİM TEOMAN SANCAR

4-ÜNAL KARAOSMANOĞLU

5-İLHAN ÖZCAN

6-ÖZGÜR SAVAŞ BAYAR

7-ŞENİZ DOĞAN

8BİLGEHAN BURGUL

DİYARBAKIR
1-MAHMUT AZİZ USAL

2-TURGUT KILIÇ

3-MEHMET ŞERİF DOĞRU

4-AHMET ÖZGÜVERCİN

5-BERİVAN ALABALIK

6-HEBUN KAPLAN

7-DENİZCAN EŞİYOK

8-EMRAH ANLI

9-GÜLAY EMRE

10-UMUT YETİŞSİN

11-ABDURRAHMAN BERAT AKTAŞ

12-BEHİYE KÜDEN

EDİRNE
1-OKAN GAYTANCIOĞLU

2-YAKUP ATALAY

3-EDİZ ÜN

4-ERDOĞAN GÜMÜLCİNELİ

ELAZIĞ
1-GÜRSEL EROL

2-EMRAH ÖZDEN

3-AYTEN ÇEKİL

4-NAZMİ GÜRBÜZ

5-MESUT BASKAN

ERZİNCAN
1-AYHAN DOĞAN

2-TUĞRUL YILDIRIM

ERZURUM
1-NACİ TURAN

2-NAMİYE SINIRKAYA

3-GENÇAY UĞRAŞ

4-SERHAT CAN EŞ

5-TACETTİN KIZILOĞLU

6-HAKAN KOÇ

ESKİŞEHİR
1-UTKU ÇAKIRÖZER

2-JALE NUR SÜLLÜ

3-NURAY AKÇASOY

4-MEHMET ENGİN ÇAKMAK

5-SİNAN ÖZKAR

6-RECEP CENGİZ

7-METİN TOMSUK

GAZİANTEP
1-BAYRAM YILMAZKAYA

2-ÖZGÜR YILMAZ

3-İRFAN KAPLAN

4-HASAN ÖZTÜRKMEN

5-HÜSEYİN YALÇIN

6-ADİLE MERVE ALTINBAŞ YILMAZ

7-HÜSEYİN CAHİT KARGINER

8-NESRİN TUNCEL

9-SELİM KARAHAN

10-ERDİNÇ TÜTÜNCÜLER

11-NERİN TÜRKMEN

12-NACİ KILIÇ

13-YILMAZ DEMİRDELEN

14-MEHMET TURAN GÜNDOĞDU

GİRESUN
1-NECATİ TIĞLI

2-REŞAT NURİ ÖZDEMİR

3-İBRAHİM AKGÜN

4-SEVGİ UTLU GÜNGÖR

GÜMÜŞHANE
1-MAHİR CAN

2-RAMAZAN AYAS

HAKKARİ
1-NAZIM DEMİR

2-ERŞAT İNAN

3-NAZMİ KIZILBAN

HATAY
1-SERVET MULLAOĞLU

2-NERMİN YILDIRIM KARA

3-SERKAN TOPAL

4-MEHMET FATİH TURAN

5-MEHMET GÜZELMANSUR

6-İSMET TOKDEMİR

7-CEMİYET KIŞLIOĞLU

8-YÜKSEL OYMAK

9-BESİM UNSALDI

10-BİLGEN DUMAN

11-DÖNDÜ DİLAN KARTAL

ISPARTA
1-MUSTAFA CEYHAN

2-İSA ÖNDER DİNÇTÜRK

3-ZAFER SAĞLAM

4-EYUP ERSOY

MERSİN
1-CENGİZ GÖKÇEL

2-ALPAY ANTMEN

3-ALİ MAHİR BAŞARIR

4-NEVİN ZAİMOĞLU

5-CAVİDAN DEMİRAĞ

6-SEYİT ÖZANANAR

7-ALPER TURNA

8-ALPTEKİN ESER

9-DİLARA ÖZKINA

10-KENAN HAZAR

11-HİDAYET OĞUZ

12-SİBEL GAZİ TABEL

13-MİRZA TURGUT

İSTANBUL 1. BÖLGE
1-MEHMET AKİF HAMZAÇEBİ

2-GAMZE AKKUŞ İLGEZDİ

3-ONURSAL ADIGÜZEL

4-FETHİ AÇIKEL

5-GÜRSEL TEKİN

6-İLHAN KESİCİ

7-OĞUZ KAAN SALICI

8-MAHMUT TANAL

9-İBRAHİM ÖZDEN KABOĞLU

10-SALİHA SERA KADIGİL SÜTLÜ

12-MUSTAFA OKTAY AKSU

13-HASAN UZUNYAYLA

14-MUSTAFA ÖZTAŞKIN

15-TAHSİN USTA

16-HÜSEYİN SAĞ

17-BERİL ÖNER

18-YÜKSEL TAŞKIN

19-HASAN BASRİ ÖZBEK

20-DENİZ DOĞAN GÜNAY

21-ERTAN AKSOY

22-NURAY ÇEPNİ

23-DUYGU ÇELİK

24-ARZU ÖZALP

25-PINAR UZUN

26-TUBA TORUN

27-ALİ RIZA YILDIRIM

28-YÜCEL OTO

29-MURAT CİRAV

30-MELİS TİMUR

31-EMRE AKKUŞ

32-UMUT ÇAKIR

33-AYLİN SARITAŞ

34-GAZİ KARAKURT

35-TİMUÇİN GÜLTEKİN

İSTANBUL 2. BÖLGE
1-KADRİ ENİS BERBEROĞLU

2-AYKUT ERDOĞDU

3-AHMET TUNCAY ÖZKAN

4-MUSTAFA SEZGİN TANRIKULU

5-YÜKSEL MANSUR KILINÇ

6-YUNUS EMRE

7-GÖKAN ZEYBEK

8-ALİ ŞEKER

9-DERYA ŞENTÜRK

10-MERSİN BALKAN

11-MEHMET DİRİBAŞ

12-BAHATTİN TURNALI

13-FERHAT EPÖZDEMİR

14-İSMAİL YÜKSEL

15-ADNAN AYBER

16-BURAK KAAN YILMAZSOY

17-CANAN SEZENLER

18-HACER FOGGO

19-GÜVEN KARATAŞ

20-YUSUF KENAN KOLAT

21-VEYSİ SİNAN BOZDEMİR

22-CEM CENGİZ YILMAZ

23-ECE BATUMLU TALAS

24-PELİN YURDAKUL

25-ŞEYMA DUMRUL

26-YUSUF ERGÜVEN

27-ÖZGÜR DÜZGÜN

28-DENİZ KAYA

İSTANBUL 3. BÖLGE
1-ENGİN ALTAY

2-ERDOĞAN TOPRAK

3-MEHMET BEKAROĞLU

4-ZEYNEL EMRE

5-SİBEL ÖZDEMİR

6-ÖZGÜR KARABAT

7-TURAN AYDOĞAN

8-EMİNE GÜLİZAR EMECAN

10-TURAN HANÇERLİ

11-BAYRAMALİ ÇEŞMECİ

12-ALİ ULVİ GÖKBULAK

13-MEHMET SAİT YÜCEL

14-ALİ MUHİTTİN TIĞLI

15-SİNAN KARAHAN

16-SİNAN KARACA ÖZTÜRK

17-MAHFUZ YETÜT

18-ŞAHANIM METER

19-IRMAK NERİMAN NEBİOĞLU

20-YAĞMUR GEYGEL

21-ENGİN ERTAÇ

22-CEMİL CAN DİNÇ

23-AYCAN ERİNSEL ÖZİSTEK

24-HÜSEYİN ÖZKAHRAMAN

25-SEDA ÖNDER

26-BEKTAŞ DAVUTOĞLU

27-ARZU ATTEPE

28-HÜSEYİN DURAN

29-ERDAL SARIKAYA

30-ELİF KESKİNEL ÜLKER

31-ALİ OSMAN ÖZDİLEK

32-KEMAL ÖZKİRAZ

33-İLYAS DUMAN

34-OSMAN TELLİOĞLU

35-ŞEBNEM NUR ÇALIŞKAN

İZMİR 1. BÖLGE
1-MURAT BAKAN

2-SELİN SAYEK BÖKE

3-ÖZCAN PURÇU

4-KANİ BEKO

5-MEHMET ALİ ÇELEBİ

6-TACETTİN BAYIR

7-EDNAN ARSLAN

8-SEFER İPEKLİ

9-KAZIM UMDULAR

10-NİLAY KÖKKILINÇ

11-EZGİ DENİZ URUNGA

12-DEVRİM BARIŞ ÇELİK

13-ZEKİYE SEDA SÖNMEZ

14-ŞENER AKDEMİR

İZMİR 2. BÖLGE
1-KEMAL KILIÇDAROĞLU

2-AHMET ÜNAL ÇEVİKÖZ

3-KAMİL OKYAY SINDIR

4-ATİLA SERTEL

5-SEVDA ERDAN KILIÇ

6-MAHİR POLAT

7-BEDRİ SERTER

8İDRİS YAVUZYILMAZ

9-ALİ ENGİN

10-SALİH ÖZÇİFÇİ

11-MEHMET BİRLİK

12-ONUR KADİR ERYÜCE

13-HATİCE ZEYBEK

14-EBRU OKAY

KARS
1-BARLAS SULU

2-FATİH KAMİL ERKOÇ

3-AYSEL SADAK İLTAŞ

KASTAMONU
1-HASAN BALTACI

2-AYŞEGÜL SOYLU MUSLU

3-DEVRİM EZGİ ÖZALP

KAYSERİ
1-ÇETİN ARIK

3-AŞKIN GENÇ

4-İBRAHİM KAAN

5-MAZHAR OĞUZ ÖZSOY

6-GONCA YELDA ORHAN

7-RECEP BULUT

8-METİN KANTARCI

9-KADİM ŞAHİN

10-NİZAMETTİN TEMEL

KIRKLARELİ
1-VECDİ GÜNDOĞDU

2-TÜRABİ KAYAN

3-İNCİ TUNÇ

KIRŞEHİR
1-METİN İLHAN

2-ÇAĞDAŞ GÖKALP

KOCAELİ
1-FATMA KAPLAN HÜRRİYET

2-HAYDAR AKAR

3-TAHSİN TARHAN

4-MÜHİP KANKO

5-OSMAN ANIL ACURMAN

6-EBRU KÜÇÜKAYDIN

7-YEŞİM AKPINAR

8-ORKUN UTKUBAŞ

9-İSMAİL DEMİR

10-MEHMET TAMER SOLAKOĞLU

11-SEZER NİLGÜN AYDIN

12-TUĞMAN KAYALI

13-ZEYNEP ÇİĞDEM CANBAZ

KONYA
1-ABDULLATİF ŞENER

3-HASAN SARIMEHMETOĞLU

4-SAİM SEZEN

5-NİHAL EKEN

6-ALİ SAYAR

7-İSMAİL ÜNSAL

8-ORHAN KAYA

9-NAZİFE DEMİRHAN

10-MEMDUH ERDEN KÖKBUDAK

11-SEFER İPEK

12-HİKMET BALCI

13-ŞENİZ KURTULUŞ

14-MEHMET YURTSEVEN

15-HASAN PEKTEKİN

KÜTAHYA
1-ALİ FAZIL KASAP

2-ŞEREF HAN

3-ZELİHA AKSAZ ŞAHBAZ

4-MEHMET AYDIN UZUN

5-RIDVAN ÇAKIR

KAHRAMANMARAŞ
1-ALİ ÖZTUNÇ

2-SELİM SÜMEN

3-MEHMET ÇARMAN

4-FAİK KILINÇ

5-ONUR GÜRBÜZ

6-AYŞEGÜL YAYCIOĞLU

7-UĞUR ŞEVRAN

8-AZİZE ÇUHADAR

MALATYA
1-VELİ AĞBABA

2-HULİSİ PORGALI

3-SONER GÖKÇE

4-BERNA KARADAŞ

5-EMİN DÖNMEZ

6-MAHMUT AKBIYIK

MANİSA
1-ÖZGÜR ÖZEL

2-AHMET VEHBİ BAKIRLIOĞLU

3-BEKİR BAŞEVİRGEN

4-SABRİ TEMEL

5-ABDULLAH SAKA

6-HAYRİYE HACET

7-SANİYE AĞGÜL

8-ÇETİN KURTULUŞ

9-NURİTTİN DİNGAZ

10-LALE ERDOĞAN TUNÇER

MARDİN
1-MAHMUT DUYAN

2-ERKAN MEHMETOĞLU

3-ABDULVAHAP AY

4-ABDULKADİR TURAN

5-AYGÜL KILIÇ BAŞBOĞA

6-ENGİN ORAL

MUĞLA
1-MÜRSEL ALBAN

2-SUAT ÖZCAN

3-BURAK ERBAY

4-SÜLEYMAN GİRGİN

5-İBRAHİM ERTÜRK

6-EMİNE YENİLMEZ AYDEMİR

7-YAMAÇ KAYA

MUŞ
1-YILMAZ ÇETİNKAYA

2-YILDIRIM PAÇAL

3-SUNA SAĞLAM

4-NUR MUHAMMED KARAHAN

NEVŞEHİR
1-FARUK SARIASLAN

2-FULYA GÜLŞEN ALTINSOY

3-MEHMET BİLGİN

NİĞDE
1-ÖMER FETHİ GÜRER

2-AHMET OĞUZ ÖZMEN

3-NAGİHAN ESKİOĞLU

ORDU
1-SEYİT TORUN

2-MUSTAFA ADIGÜZEL

3-ONUR ÇAM

4-ATİLA ŞAHİN

5-SEBANUR ÖZDEMİR

6-NAZIM YİĞİT GÜNAY

RİZE
1-REMZİ KAZMAZ

2-AYSEL TAŞKIN

3-KEMAL ÖZGÜR KAHRAMAN

SAKARYA
1-ENGİN ÖZKOÇ

2-MEHMET SELÇUK

3-ELİF YAR

4-REFİK KARAKAŞ

5-MEHMET DERYA BAĞDAT

6-AYTÜL UŞAKLIGİL

7-GÖZDE NUR YILDIZ

SAMSUN
1-KEMAL ZEYBEK

2-NESLİHAN HANCIOĞLU

4-MÜŞFİK VEYSEL ERDOĞAN

5-MEHMET ÖZDAĞ

6-ARZU SABUNCU

7-MURAT ÇAN

8-YILMAZ KARAGÖZ

9-IŞIK ÖZKEFELİ

SİİRT
1-CAHFER SAKLAN

2-HİKMET AKAR

3-HASAN ALP

SİNOP
1-BARIŞ KARADENİZ

2-ERDİNÇ ŞİMŞEK

SİVAS
1-ULAŞ KARASU

2-SİNAN ÖZTÜRK

3-MALİKE EJDER YOLVEREN

4-DÜNDAR AKBULUT

5-HASAN KILIÇ

TEKİRDAĞ
1-FAİK ÖZTRAK

2-İLHAMİ ÖZCAN AYGUN

3-CANDAN YÜCEER

4-EMRE KÖPRÜLÜ

5-ADEM DALGIÇ

6-ARZU MANDALI SUCU

7-İSMAİL DOĞAROĞLU

TOKAT
1-KADİM DURMAZ

2-HASAN EFE UYAR

3-ÇAĞDAŞ KURTGÖZ

4-DURAN BELENE

5-GÜLPERİ COŞAR

TRABZON
1-AHMET KAYA

3-HİKMET NURİ AYDIN

4-FERDA KUDUNOĞLU

5-İSMAİL KAYNAR

6-MURAT ÖZÇİLİNGİR

TUNCELİ
1-POLAT ŞAROĞLU

2-MESUT COŞKUN

ŞANLIURFA
1- AZİZ AYDINLIK

2- FETHİ YAMAÇ

3- CEM KARAKEÇİLİ

4- UĞUR MİZAN

5- BAKIR AYDOĞDU

6- HALAF AYYILDIZ

7- MAHMUT YAZAR

8- AHMET MÜSRİ

9- FARUK AKAN

10- SONGÜL ARSLAN

11- MUSTAFA EREN

12- AKİLE YEKTAŞ

13- İBRAHİM HALİL YARIŞ

14- KEMAL EŞSİZ

UŞAK
1- İSMET AKIN

2- ALİ KARAOBA

3- ÖZKAN YALIM

VAN
1- MEHMET KURUKCU

2- FAHREDDİN ÇUYRAK

3- HALUK TERZİOĞLU

4- ŞANEL GÜLOĞLU

5- ERKAN KAÇMAZ

6- NEVZAT KOÇ

7- NERİMAN KARTAL

8- ŞAHİN ÖZTEKİN

YOZGAT
1- ALİ KEVEN

2- NADİR ÜNAL

3- RAKİBE ÖZGÜR KARSLIOĞLU

4- ŞAHİN BOZDEMİR

ZONGULDAK
1- ÜNAL DEMİRTAŞ

2- DENİZ YAVUZYILMAZ

3- UMUT BAŞOĞLU

4- MERVE KIR

5- ÇİĞDEM ŞEKERCİ

AKSARAY
1- ALİ ABBAS ERTÜRK

2- RAMAZAN FİDAN

3- PELİNSU YILDIRIM

4- ALİ EŞMEKAYA

BAYBURT
1- İKBAL OKUR

KARAMAN
1- İSMAİL ATAKAN ÜNVER

2- HAKAN GÜRSEL AKBULUT

3- YUSUF BAŞTUĞ

KIRIKKALE
1-AHMET ÖNAL

2- MUSTAFA PEKDOĞAN

3- GÜLLÜ AYKUT

BATMAN
1- AYHAN IŞIK

2- KAYAHAN KIRMIZITAŞ

3- NİHAT DEMİR

4- BÜNYAMİN NAYMAN

5- HAMİT KESKİN

ŞIRNAK
1- SABRİ KUYTAN

2- ABDULKERİM VARLI

3- GÜNDÜZ ÖKTEN

4- OSMAN YEREN

BARTIN
1- AYSU BANKOĞLU

2- FAHRİ ÖZSOY

ARDAHAN
1- ÖZTÜRK YILMAZ

2- YUNUS DÜNDAR

IĞDIR
1- METİN OVA

2- İDRİS AKTAŞ

YALOVA
1- ÖZCAN ÖZEL

2- ERTAN ŞENER

3- MEHMET GÜREL

KARABÜK
1- HÜSEYİN AVNİ AKSOY

2- SEDAT KARAOĞLU

3- GÜLSÜN BENİÇ

KİLİS
1- ALİ TUNA

2- MEHMET ALİ AĞCABAY

OSMANİYE
1- BAHA ÜNLÜ

2- MEHMET ORHUN DÖĞÜŞCÜ

3- İRFAN ERDEM

4- HAKKI SAYMAN SAYGILI

DÜZCE
1- ZAFER TEBER

2- İLKNUR BAŞAK TÜTÜNCÜ

3- HASAN SERVET ÖKTEM

Sende Yorumla...

DİĞER HABERLER