29 Mart 2022 Günlük Burç Yorumları Yayınlandı! Bugün Aslan Burcu Olanlar Pozitif Enerji Saçarken, Koçlar Enerji Düşüklüğüne Kapılıyor!

29 Mart 2022 günlük burç yorumları Ünlü Astrologlar tarafından açıklandı. Günlük burç yorumunuza göre 29 Mart Salı günü sizi neler bekliyor?

Yayınlanma:
Güncelleme:
29 Mart 2022 Günlük Burç Yorumları Yayınlandı! Bugün Aslan Burcu Olanlar Pozitif Enerji Saçarken, Koçlar Enerji Düşüklüğüne Kapılıyor!

Koç

Güne enerjinizi tavan yaptıracak bir haber alarak başlayabilirsiniz. Aile hayatınızda birtakım sorunlar çıkabilir. Yatırım planları yapabilir ve güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Aşk hayatınızda geri dönüşler söz konusu. Mantığınızı konuşturun.

Boğa

Hislerinizle hareket etmenizin sırası değil gibi. Yoğun kavgaların, sıkıntıların içinde kalmış olabilirsiniz. Sinirle hareket etmemeniz gerekebilir. Enerji düşüklüğü yaşayabilirsiniz. Sosyal hayatınızın renkli olması kurtarıcınız olabilir.

İkizler

İş yoğunluğunuz yapmak istediğiniz aktiviteleri engelliyor olabilir. İyi bir plan program ile üstesinden gelebilirsiniz. Yeni gelişmeler yaşayacağınız aşk hayatınızda hislerinize güvenin. Kendinizi bir anda yoğum iletişim gerektiren sorunların içinde bulabilirsiniz.

Yengeç

Hayatınızdaki varlığından huzursuz olduğunuz birkaç kişiyi ortamlarınızdan çıkarmak isteyebilir ve bunun için gerçekçi adımlar atabilirsiniz. Dedikoduların bol olduğu bir gün olacak. Mental sağlığınız için uzak durmanız gerekir.

Aslan

Aslanların pozitif enerjisi güneşli havalarla birlikte doruklara çıkıyor. Aşk hayatında da iş hayatında da yüzlerini güldürecek gelişmeler yaşanabilir. Bu enerjiyle birlikte sadece hislerinizi gözeterek hareket edebilirsiniz. Yine de temkinli olmakta fayda var.

Başak

Yaşadığınız her şeyin enerjisini iki katıyla yaşıyorsunuz. Uç noktalarda geziniyor olmanız çevrenizde oluşturduğunuz güveni zedeleyebilir. Tahammül seviyenizi diplere çeken insanlardan uzak durmak isteyeceksiniz. Hayatınızda denge oluşturmaya ihtiyacınız var.

Terazi

Maddi konulardan yaşadığınız sıkıntılar üzerinizde ciddi bir gerginlik oluşturuyor. Bu gerginliği törpülemek isteseniz de etrafınızdaki enerji sömüren insanlar buna izin vermeyebilir. Sakinliğinizi koruyun. Kabuğunuzdan çıkın ve kendinizi gösterin sevgili teraziler.

Akrep

Bunaltılar, depresyonlar, fazla hisli haller sizi sıkıştırmış ve ilerlemekte sıkıntı yaşıyor olabilirsiniz. Kendinizi bırakmak isteyeceğiniz birilerine ihtiyaç duyuyorsunuz. Korkularınızdan arınmanız ve açık iletişim kurmanız gerekiyor.

Yay

Partnerinizle alınganlığın, yanlış anlamaların yaşanacağı birkaç tartışma olabilir. Empati yapmanız ve bu doğrultuda kendinize hata payı bırakmanız gerekebilir. Biraz rahat olmakta ve akışına bırakmakta fayda var.

Oğlak

Güne tozu dumana katacak bir sinirle başlamış olabilirsiniz. Planladığınız şeyler başkaları tarafından bozulmuş olabilir. İş yoğunluğunuzu iki katına çıkaracak talihsizlikler yaşanabilir. Mola vermeniz gereken anları mutlaka değerlendirin.

Kova

Yolculukların fazlalaşacağı bir dönem içinde olabilirsiniz. Bir yandan size iyi gelse de planlarınız aksıyor ve bu durumu düzeltmek için girişimlerde bulunuyorsunuz. Belki arkadaşlarınızla araya mesafe koymak belki de ilişkinize ara vermek isteyebilirsiniz.

Balık

Balık burçları maddi açıdan güzel dönemler yaşıyor. İş teklifleri, yeni girişimler, yatırım planları yoğunlukta olabilir. Değerlendirme yapmak için arkadaşlarınızdan ya da ailenizden tavsiyelere ihtiyaç duyabilirsiniz. Günün sonunda yine sizin dediğiniz olmalı. Biraz mantıklı olmakta fayda var.

Keşfet