3 Bankadan Dev Kampanya Duyuruldu! Kredi Çekmek İsteyenler Çok Sevinecek!

Koronavirüs süreci, vatandaşların nakit sıkıntısı çektiği bir dönem olarak devam ediyor. Bu noktada müşteri kitlesini artırmak isteyen bankalar, cazip faiz oranları ve yüksek vade seçenekleriyle peş peşe ihtiyaç kredisi fırsatı sunuyor. Üç büyük banka, eşi benzeri görülmemiş bir ihtiyaç kredisi kampanyası başlatmaya hazırlanıyor. Birçok banka, yeni kredi döneminde müşteri tabanını genişletmek adına faiz oranlarını ve kampanyalarını güncellemeye devam ediyor. Detaylar haberimizde…

Yayınlanma:
Güncelleme:
3 Bankadan Dev Kampanya Duyuruldu! Kredi Çekmek İsteyenler Çok Sevinecek!

İş Bankası, Halkbank ve Akbank kampanyalarını açıkladı

Hayatın zorlaştığı son günlerde İş Bankası, Halkbank ve Akbank kaçırılmayacak ihtiyaç kredisi seçenekleri sunmaya başladı. Vatandaşları kendi taraflarına çekmek için her üç banka da düşük faizli uzun vadeli krediler sunmayı planlıyor.

442136-753262271.jpg

Akbank İhtiyaç Kredisi kampanyası

Akbank, koronavirüs döneminde yükselen enflasyon oranlarına karşı en kritik adımlardan birini gerçekleştirdi. Akbank, milyonlarca tüketicisine yönelik 10 bin liralık ihtiyaç kredisi kampanyasını yenileyeceğini açıkladı. Yenilemenin tamamlanmasının ardından Akbank, en uygun faiz oranlarıyla uzun vadeli bir kampanya başlattı. Akbank'ın resmi adresinden yapılan açıklamaya göre, bugün itibarıyla 2,15 lira faiz oranıyla 10 bin liralık ihtiyaç kredisi verilmeye başlanacak. Ayrıca 24 ay vade ile aldığınız ihtiyaç kredisinin aylık tutarı ise 564 lira 8 kuruş.

Halkbank İhtiyaç Kredisi kampanyası

Halkbank, son günlerde mutlaka kaçırılmaması gereken ihtiyaç kredisi kampanyalarından birine imza atan bankalardan biri oldu. Kamu bankası olarak çalışan ve salgın sürecinde her adımda vatandaşın yanında olan Halkbank, yeni kredi döneminde 10 bin lira ihtiyaç kredisi vereceğini belirtti. Böylece Halkbank aracılığıyla 2,15 faiz oranı ve 24 aya varan vade ile 10 bin liralık kredi kullanılabilir hale geldi. Halkbank üzerinden kredi çekmek isteyen vatandaşlar ise aylık 564 lira 8 kuruş yatırmak zorunda kalacak.

wsi-imageoptim-istock-1063289558.jpg

İş Bankası İhtiyaç Kredisi kampanyası

İş Bankası, koronavirüs salgını sırasında ihtiyaç kredisi vereceklerini açıklayan bankalardan biriydi. Bankadan yapılan açıklamaya göre 10 bin liralık ihtiyaç kredisi için 1,95 gibi düşük bir faiz oranı belirlendi. Ayrıca ihtiyaç kredisi kullanan vatandaşlar kredilerini 24 ay vade ile geri ödeyebilecekler. İş Bankası ihtiyaç kredisi kullanan müşterilerin aylık geri ödeme tutarı ise 549 lira 29 kuruş olarak belirlendi.

Keşfet