Adını Feriha Koydum Dizisinin Yıldızları Uzun Bir Süre Sonra Bir Araya Geldi!

Bir dönem TV ekranlarının en çok izlenen dizisi ve her bölümüyle olay olan Adını Feriha Koydum dizisinin güzel oyuncuları uzun bir aranın ardından bir araya geldiler.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Adını Feriha Koydum Dizisinin Yıldızları Uzun Bir Süre Sonra Bir Araya Geldi!

Hazal Kaya ve Ceyda Ateş uzun bir aranın ardından bir araya geldi ve samimi pozlar verdi. Buğra Toplusoy ile tanıştıktan sonra Miami’ye yerleşen Ateş, Türkiye’ye gelir gelmez dizi de iki ezeli düşmanı canlandırdığı yakın arkadaşı Hazal Kaya ile bir araya geldi. İkilinin uzun bir süre sonra bir araya geldiği görüşmede bu sefer küçük çocukları da onlara eşlik etti.

Hazal Kaya ve Ceyda Ateş Buluşması

Adına Feriha Koydum dizisinde iki ezeli düşmana can veren iki güzel oyuncu, gerçek hayatta ne kadar iyi arkadaş olduklarını dosta düşmana gösterdi. Ceyda Ateş’in uzun bir süre sonra Türkiye’ye gelmesiyle birlikte buluşan iki güzel oyuncuya, bu sefer güzel çocukları da eşlik etti.

Ayrıca buluşmada dizi de Feriha’nın abisi rolünde olan Melih Selçuk’ta buluşmada yer alan bir diğer isim olarak dikkat çekti. Ceyda Ateş, bu buluşmayı İnstagram üzerinden yaptığı paylaşım ile takipçilerine duyurmayı da ihmal etmedi.

Ceyda Ateş, yaptığı paylaşımın içinde çocuklarına da yer verdi. “Sonunda buluştular, Hazal Kaya, Melih Selçuk, bitirim ikinci, Fikret Bey ve Talia Hanım” notuyla paylaştı. Paylaşımın ardından 730 bin takipçisi olan Ceyda Ateş’in paylaşımına çok sayıda yorum geldi. Yorumlar arasında özellikle “Baya baya anne olmuş bunlar ya” yorumuysa takipçileri güldürmeyi başardı.

Bir dönem ekranların fırtına koparan dizisi Adına Feriha Koydum, dizisinde oynayan üç oyuncuyu bir araya getiren bu kareler, aslında dizinin ne kadar sıcak bir ortamda hazırlandığını da gösterdi. Bu tür büyük başarıların aslında bu aile ortamı sayesinde olduğu da bir kez daha ortaya çıkmış oldu.

Üç oyuncunun herhangi bir yapımda rol alıp almayacağı konusunda bir açıklama bulunmuyor. Kim bilir belki bir süre sonra bu üç oyuncuyu aynı yapım içerisinde tekrar bir arada görme şansımız olabilir.

Keşfet