Akbank, Denizbank ve Ziraat Bankası Nakit İsteyenlere Önemli Duyuru Yaptı! 3 Bankadan 30.000 TL Ödeme Alacaksınız! Aylık Ödeme Yok

Banka üzerinden başvuru yaparak nakit kullanacak olan vatandaşlar için başlatılan son dakika kampanyasında 30000 TL'ye kadar en düşük faiz oranları ile gelir belgesiz, nakit kredi imkanı sağlanmaktadır.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Akbank, Denizbank ve Ziraat Bankası Nakit İsteyenlere Önemli Duyuru Yaptı! 3 Bankadan 30.000 TL Ödeme Alacaksınız! Aylık Ödeme Yok

Banka üzerinden başvuru yaparak nakit kullanacak olan vatandaşlar için başlatılan son dakika kampanyasında 30000 TL'ye kadar en düşük faiz oranları ile gelir belgesiz, nakit kredi imkanı sağlanmaktadır.

Akbank Denizbank ve kamu bankası olan Ziraat Bankası üzerinden nakit başvurusu yapacak olan vatandaşlar, 30000 TL ödeme almak istiyorlarsa, aylık ödemesi olmayan bu nakit kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirebilir ve 36 ay vadeli ihtiyaç kredisini hemen kullanabilir.

Denizbank ve Akbank, özellikle vatandaşları SMS ile ilk kredi imkanı tanırken, Ziraat Bankası, kendi bankasından maaş alan emekli ve sigortalı olarak çalışan kişilere ise daha düşük faiz oranları ile internet bankacılığı üzerinden kredi imkanı sağlamaktadır. Ramazan Bayramı boyunca verilecek olan bu kredi kampanyasına katılacak olan kişiler kredi ödemelerinde aylık değil, dilerse 2 aylık, dilerse 3 aylık ödeme yapacaktır. Kredi taksit ödemelerinde ise her Ramazan Bayramı'nda kullanmış olduğunuz bu krediye, Kurban Bayramı sonrasında ödeme kolaylığı sizlere sağlanacaktır.

Denizbank

denizbank-h-1.jpg

Denizbank 30000 TL'ye kadar vermiş olduğu, ihtiyaç kredilerinde 1.94 faiz oranlarıyla, vatandaşlara kredi imkanı sağlıyor. Bankanın kredi kampanyasına katılarak, onay almak istiyorsanız başvurunuzu yapmadan önce banka kredi puanınızı sorgulamanızı öneriyoruz. Denizbank, yapmış olduğu, ihtiyaç kredisi kampanyasında ihtiyaç kredisi olarak kredi alacak olan kişilerin 1200 ve üzerinde bir kredi notuna olmasını istemektedir. Bankanın ihtiyaç kredisi kampanyasına SMS ile başvuru yapacak olan kişiler cep telefonları üzerinden, atacakları ücretli bir mesaj ile 5 dakika içerisinde kredi sonucunu hemen öğrenebiliyor. Denizbank, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, işlem yapacak olan vatandaşlar başvurularını gerçekleştirmek istiyorsak, cep telefonunun mesaj kısmına girerek kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazarak 32 80 numarasına SMS göndermeleri yeterlidir.

Akbank

Özel bankalar arasında en çok kredi kampanyası yapan ve sürekli olarak güncel kampanyalar ile resmi internet sitesi üzerinde, duyuru yapan Akbank, düşük faizle 30000 TL'ye kadar gelir belgesiz kredi vereceğini açıkladı. Akbank üzerinden başvuru yapmak istiyorsanız, Akbank müşterisi olmanız durumunda, Akbank Direkt uygulamasına giriş yaparak buradan işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 2.17 faiz oranları ile işlem yapacak olan Akbank kredi puanı yüksek olan kişilere daha düşük faiz oranları ile işlem yapacağını açıkladı.

Akbank üzerinden 30000 TL'ye kadar almış olduğumuz kredilerde 36 ay vadeli olarak ödeme tablosu oluştururken, kredilerde ilk taksit ödemesini 45 gün ve 90 gün ertelemeli olarakta sizlere imkan sağlanmaktadır. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, sizlerde bu banka üzerinden ihtiyaç kredisi başvurunuzu gerçekleştirerek, 5 dakika içerisinde sonucunu öğrenebilir, SMS ile hemen ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

Akbank Bireysel tüketici kredisi olarak SMS ile başvuru yapmak istiyorsanız, kredi yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına gönderin.

Ziraat Bankası

Devlet bankası olarak hizmet veren Ziraat Bankası, kendi bankasında hesabı olan ve maaş müşterisi olan vatandaşlara 30000 TL'ye kadar aynı gün içinde onay veriyor. Ziraat Bankası şubelerine gitmeden işlem yapmak istiyorsanız, banka hesabınız üzerinden alacağınız internet bankacılığı şifresi ile birlikte sizlerde 1.94 faiz oranları ile verilen İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılabilir. 36 ay vadeli kredi kullanabilirsiniz.

Keşfet