Akbank nakit ihtiyacı olan kişilere 75000 TL ödeyeceğini ve bu paranın ödemesi 3 ay olmayacağını açıkladı!

Akbank'tan yeni kampanya başladı! Nakit ihtiyacı olan kişilere hemen ödemeli nakit kampanyası başladı!

Yayınlanma:
Güncelleme:
Akbank nakit ihtiyacı olan kişilere 75000 TL ödeyeceğini ve bu paranın ödemesi 3 ay olmayacağını açıkladı!

Akbank 75000 TL'ye kadar vermiş olduğu, ihtiyaç kredisi kampanyasında, acil ihtiyacı olan vatandaşlar için başvurularını gerçekleştirmeleri durumunda kredi imkanından faydalandı alacağını açıkladı.

Son zamanlarda yapmış olduğu kampanyalar ile birlikte adından söz ettiren Akbank, 75000 TL'ye kadar vermiş olduğu, ihtiyaç kredilerinde 24 ay vadeli olarak işlem yapmaktadır. İlk taksit ödemesinde 90 gün ertelemeli yapacağınız bu kredi kampanyalarına en düşük faiz oranlarından yararlanarak katılabileceksiniz. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda sizlere hızlı bir şekilde işlem yapacak olan Akbank üzerinden başvuru yapacak olan vatandaşlara acil ihtiyaçları olması durumunda kredilerini istedikleri zaman kullanabileceklerdir.

Vatandaşlar için başlatılan bu kampanyada 24 ay vadeli olarak verilecek ihtiyaç kredilerinde ilk taksit ödemesini 90 gün ertelemeli yapacak olan kişilerin kredi başvuru esnasında bunu belirtmesi gerekiyor. Banka şubelerine gitmeden kredi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar, resmi internet sitesi üzerinden ve bankanın yapmış olduğu SMS Kredi Servisi üzerinden 75000 tl kredi onayı alıp almadığını hemen görebiliyor.

2022/04/26/akbank-1.png

Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız, cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek kredi yazın boşluk bırakın ve kimlik numaranızı yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına gönderin. Göndermiş olduğunuz mesaj sonrasında banka sizlere hızlı bir şekilde sonuç verecek, onaylanan tutarı, kendi hesabınıza yatırmanız olanak sağlayacaktır. ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşların başvurularını gerçekleştirmeleri durumunda SMS ile onay alırlar ise en yakın Akbank şubesine giderek kimlikleriyle birlikte bu onaylı tutarı kullanabilmeleri mümkündür.

2022/04/23/akbank-2.jpg

Akbank müşterisi olan vatandaşlara daha uygun faizlerle kredi imkanı sağlanmaktadır. Akbank Direkt uygulamasına giriş yaparak buradan internet bankacılığı, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak, daha yüksek limitlerde kredi kullanabilir ve daha düşük faiz oranlarından yararlanarak gelir belgesiz işlem yapabilirsiniz. Akbank Direkt uygulamasını kullanabilmeniz için başvurunuzun hızlı bir şekilde yapmanız gerekiyor. Akbank Direkt uygulaması için internet bankacılığı şifresini de 444 25 25 numaralı Müşteri Hizmetleri numarası üzerinden alabilirsiniz.

Keşfet